Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A szüleim rezsicsekkjeit...

A szüleim rezsicsekkjeit befizethetem az én bankszámlámról ?

Figyelt kérdés
Vagy nekik kell nyitni egy saját bankszámlát?

2023. okt. 30. 06:24
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
A szomszédét is nyugodtan befizetheted.
2023. okt. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14%
Még postán is befizetheted kártyával.
2023. okt. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Igen, befizetheted.
2023. okt. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
23%
Léccci nekem is fizesd be
2023. okt. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23%

Bárkiét befizetheted, nincs ilyen megkötés, hogy csak saját számlát lehetne fizetni.

Csak figyelni kell, hogy átutaláskor pontosan töltsd ki a közlemény rovatot a rezsi-azonosítókkal, különben nem fogják tudni kinek a rezsijét fizetted be.

2023. okt. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
30%

Ha DIG Kft. is van a szolgáltatók között, csak jelzem, hogy ők problémásak.

Én utalni kezdtem COVID alatt (saját, szülőkét is), nem tudták hova tegyék az utalásokat. Ki akarták kapcsolni a szolgáltatásokat, díj nem fizetése miatt. Borzalmasan rugalmatlan/töketlen egy társaság. Állítólag rögzíteniük kellett volna utalás előtt a szóban forgó személyeknél a bankszámlaszámomat, csak így tudják összekötni a befizetéseket. Nem tudtam, hogy sírjak, vagy röhögjek kínomban. Ők voltak az egyetlen barom társaság, másnál nem okozott problémát hogy utaltam, minden utalás a helyére került.

2023. okt. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!