Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Segítséget kérnék. Kereset...

Mese77 kérdése:

Segítséget kérnék. Kereset kiegészítés. Egyedül nevelem beteg kiskamaszomat albérletben. Felénk amúgy is nehéz munkát találni,de így szinte lehetetlen. Mivel tudnám kiegészíteni a kevés jövedelmem?Humorheroldok kíméljenek légyszike

Figyelt kérdés

2023. nov. 1. 10:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
Hat a te esetedben valoszinuleg a rosszlanyok vagy az onlyfans az egyetlen opcio.
2023. nov. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, azt azért nem ártott volna leírni, hogy értesz-e valamihez. Mert írhatjuk, hogy korrepetálj iskolásokat otthon hétvégente vagy tarts online nyelvórákat, ha te ezekhez nem értesz.


Képzettség nélkül sajnos nem sok a lehetőség, max. az MLM huszárok találnak majd meg + az ügynökök, hogy árulj nekik biztosítást, zoknit, parfümöt hideghívásokkal, de ezekben nincs sok köszönet.

2023. nov. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

Apukája merre jár a kiskamasznak? Nemcsak megcsinálni kell tudni egy (beteg) gyermeket, hanem felnevelni is.

Hány éves vagy, kedves kérdező, mi a szakmád, hol laktok, melyik megyében?

2023. nov. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vérplazmaadás '
2023. nov. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Takarítás, Tesco, Auchan és társaiban pl árufeltöltés
2023. nov. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Van az a tankcsapda szam hogy koszonet doktor, abban van egy jelenet hogy a kisfiu jatszik kozbe meg a hatterbe az anyukat lerendezik. Kb ez villant be a kerdesbol
2023. nov. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

1/6

46 éves vagyok.Megviselt az élet.Esetleg Hallowenkor lenne kapásom.

2023. nov. 2. 07:18
 8/11 A kérdező kommentje:

2:Varrónő,de nincs gépem.Sajnos tönkrement,nem lehet megjavítani.Vagyonőr.Azt 12/24-bwn nem tudom,a gyereket éjszakára nem hagyhatom.


3:A betegség 8évesen alakult ki sajnos.Apukája meghalt.Beteges volt a minimalis árvaságit kapja a gyerek.Özvegyi nem jár mert különéltünk egy ideje.


4:Köszönöm!Vérplazma..kizártak a vakbelműtétem óta. :(


5:Köszönöm szépen!Próbálkoztam.Semmi visszajelzés.Itt az árúfeltöltás,a napközbeni munka diákmunka lett.


6:Ha meglenne bennem a hajlem,nem itt kerdezősködnék.Sajnos meg a régimódi,normális értékekkel rendelkezem.De amúgy sem vagyok egy szépség akire buknak a pasik.Sőt!

2023. nov. 2. 07:29
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi a konkrét betegsége a gyermekednek, ha szabad kérdezni? Melyik megyében laktok?
2023. nov. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem írtad, hogy hol laksz, de mifelénk például nagyon keresik a megbízható, házhoz járó takarítókat. Esetleg ilyenben nem gondolkodsz?
2023. nov. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!