Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Budapesten meg lehet élni...

Budapesten meg lehet élni nettó 210-220 ezer forintból?

Figyelt kérdés

Nézegettem mekis melókat (mert eddig ilyen helyen dolgoztam a legtöbbet), sok helyre keresnek embereket és ilyen fizetéseket írnak.


Errefelé gyakorlatilag nincs munka, csak közmunka vagy a közeli városban gerillaharc megy a minimálbéres állásért is, szó szerint könyörögni kell hogy felvegyenek.


Szóval érdemes lenne felmenni Budapestre pl. mekizni?


Meg lehetne belőle élni? Albérletben nyilván.


nov. 5. 08:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
77%
Nem.
nov. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Akkor azért van ennyi nyitott mekis pozíció? Senki nem akarja ezt a munkát csinálni ott?
nov. 5. 08:38
 3/25 anonim ***** válasza:
0%
Persze hogy meg
nov. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
79%
Ha 150-et fizetsz albérletre rezsivel együtt mert szerencséd van akkor marad 60-70 ezred. Én nem élek nagy lábon de ennyiből NEM LEHET NORMÁLISAN MEG ÉLNI. Aki mást mond az hazudik.
nov. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
0%
Bőven.
nov. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Szerencsém van? 150 ezernél nem lehet olcsóbban lakni? Szobabérlés?
nov. 5. 09:01
 7/25 anonim ***** válasza:
89%
Egyedül esélytelen, talán lakótársakkal tudsz fogni a lakhatáson, de minden más drága. Hó végére ugyanúgy nem marad semmi, plusz előre lépni se tudsz. Max, ha valami jobban fizető munkát találsz. Mi a végzettséged?
nov. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nincs szakmám, csak érettségim van, egyetemről kibuktam.
nov. 5. 09:15
 9/25 A kérdező kommentje:
Most nézegetem az albérleteket gyakorlatilag a szobákat is 100 ezer forintért adják ki rezsivel, tehát lehet érdemes lenne inkább valami pici lakást bérelni.
nov. 5. 09:22
 10/25 anonim ***** válasza:
81%

Ha van egy saját lakásod akkor igen. Ha nincs, akkor barátom...

Nem sok jóval bíztatlak!

nov. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!