Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit szóltok hozzá hogy Budapes...

Mit szóltok hozzá hogy Budapesten már egy tömegszállás is 100 ezer forint felett van havonta per fő?

Figyelt kérdés

[link]


Alhatsz 3 pasival együt havi 105 ezer forintért.


Budapest milyen csodálatos nem?


2023. nov. 5. 10:38
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Én azt nem értem, hogy a sok proli miért pont az ország legdrágább városában akar élni.
2023. nov. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

@1


Mert ott van a a sok BULI...

2023. nov. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
"Akinek nem tetszik, el lehet menni! Tessék, el lehet menni ebből a kxrva országból!" - Gyurcsány Ferenc 😂
2023. nov. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

@3


Tévedsz, Gyurcsány nem mondott ilyet.


Másképp fogalmazva, NEM EZT MONDTA!

2023. nov. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Az egyes kicsit durván fogalmaz de részben igaza van. Én vidéken élek, 22 éves vagyok. Engem vonzana Pest de jelenleg nincs meg a megfelelő anyagi hátterem,hogy felköltözzek oda. Vidéken jóval olcsóbb a lakhatás. Ezért most a 25 év alatti adókedvezményt kihasználva arra gyűjtők,hogy később fel tudjak költözni. De addig meg se próbálok.
2023. nov. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

"Alhatsz 3 pasival együt havi 105 ezer forintért."

Nem fontos ott lakni, ahol dolgozol. Én a 18. kerültben laktam, onnan BKV-ztam minden reggel a 13. kerületbe dolgozni, 50-60 perc út.

Aki Pest vonzáskörzetéből járt be ugyanoda, mondjuk Sülysápról, Nagykátáról vonattal, vagy Gödöllőről autópályán busszal, az ugyanannyi idő alatt bent volt a munkahelyen, mint én.

És lássuk be, hogy Nagykátán 105 ezerért valószínűleg egy komplett lakást bérelhetsz, nem kell osztoznod senkivel a szobádon.

2023. nov. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
K#rva magasról leszarom.
2023. nov. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Továbbképezheted magad, nem muszáj egész életedben annyit keresni, mint egy rabszolga...
2023. nov. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért nem veszel egy saját lakást háborgás helyett? :)
2023. nov. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!