Ebay vagy Aliexpress?

Figyelt kérdés
Ebayről átálltam aliexpressre úgy láttam hogy sokkal jobb cuccokat lehet venni hamarabb és nagyobb arányban érkeznek meg a dolgok. Viszont ha valami gixer van a termékkel pl kamu vagy sérült sokkal neccesebb a panaszkezelés aminek többen is hangot adtak hogy nem kárpótolták őket amiatt hogy törötten érkezett a termék.
nov. 6. 15:15
A kérdező szavazást indított:
Ebay
Aliexpress
8 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Vannak dolgok, amiket meg sem nézek Ali-n, mert tudom, hogy úgysem találok, vagy ha találok, az hamisítvány. Ellenben vannak dolgok, amiket inkább Aliról rendelek, mert Ebay-en túl drága.
nov. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ha a biztonság a lényeg, akkor ebay.

Ali-val már vagy tucatszor jártam úgy, hogy nem kaptam meg vagy totál más jött és le se ...-tak.

nov. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Most két hamis termék miatt sikerült érvényes panaszt benyújtani az egyiket esetben az Aliexpress nekem adott igazat a másik esetben az eladó ismerte el.

Fotót videót kellett készíteni

nov. 11. 22:21
 4/4 anonim válasza:

Jaa, nekem is volt ilyen.

Régebben én a fél rokonságnak rendeltem dolgokat.

Innen is, meg onnan is.

30-50 rendelés meg egy comó panasz után azt szűrtem le, hogy ez ebay rendesebb, beszületesebb.

nov. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!