Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megyeszékhelyről érdemes...

Megyeszékhelyről érdemes felutazni Pestre ha aranyékszereket szeretnék eladni? Vagy az arany grammjának mindenhol egységes az ára?

Figyelt kérdés

[link]


Ez megbízható oldal? Van valakinek tapasztalata?

Több 14 karátos ékszerem van, amit sürgősen el szeretnék adni, a saját varosomban is van több ékszerüzlet ahol felvásárolnak, de ott nincs kiírva az arany ára.



2023. nov. 8. 14:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%

"ott nincs kiírva az arany ára"


Egy trükk, szóban is lehet kérdezni:


-Jó napot kivánok !

-Milyen árban veszik az arany grammját ?

2023. nov. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Meg telefonon is...
nov. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Érdemes, mert Pesten egyből a seggére is tudsz verni a pénznek!
nov. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Sok különbség nincsen tapasztalatom szerint, mindenhol tört arany áron veszik be az ékszereket, gyakorlatilag pofa bagóért.
nov. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi az a pofa bagó de pont ezért kérdezem hogy hátha van valakinek tapasztalta

Én is azt gondoltam hogy az arany grammja egységes áron van mindenhol és ez a honlap túl sokat kínál érte

nov. 15. 03:13
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
Mert az a beetetés amit a honlapon látsz. Amikor beviszed, akkor szembesülsz majd a valósággal. De akkor már úgyis ott vagy és oda fogod adni olcsóbban is.
nov. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Na igen, erre lettem volna kiváncsi hogy más mit gondol erről

Mert ez így konkrétan bűncselekmény kategória

A varosomban van több ékszerüzlet is amik régóta működnek és ott egyértelműen kevesebb az arany grammja, de nem gondolnám hogy átvernenek mert jó hírük van


Ezt is kérdeztem hogy az arany grammja mindehol egységes e vagy vannak eltérések?

nov. 16. 20:35
 8/16 anonim ***** válasza:

"Ezt is kérdeztem hogy az arany grammja mindehol egységes-e, vagy vannak eltérések?"

Ha ékszerüzletet üzemeltetsz és vásárolsz törtaranyat, akkor a saját üzletedet rontod, ha drágábban veszed, mint más üzletek.

nov. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"A varosomban van több ékszerüzlet is amik régóta működnek és ott egyértelműen kevesebb az arany grammja"


"a saját varosomban is van több ékszerüzlet ahol felvásárolnak, de ott nincs kiírva az arany ára."


Most mellik igaz?

nov. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Oszt még kiemeli. :D Nem kaptál még választ a kérdésedre?

Amúgy miért akarod eladni az aranyat? Inkább őrizd meg!

nov. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!