Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » FOXPOST miért lett ilyen...

FOXPOST miért lett ilyen lassú? Munkaerőhiány vagy mi?

Figyelt kérdés

Máskor ahogy a futár kivette az automatából másnapra megkapta a címzett.

Most több nap.


És pl. az automata ahova kértem dél körül kerül mindig töltésre. Most meg este jött e-mail, hogy tele van, most próbálta berakni a futár de nem tudta, berakta másikba.


Mi ez a káosz? Tavaly meg év elején sem így működött még.



nov. 10. 08:16
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
És szerinted mi ezt random civilek majd tudni fogjuk...?
nov. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom hogy miért érzel különbséget, mi változott. Én ha lehet kerülöm őket mert nekem mióta léteznek 4-5 napos átfutással rakják le a csomagot. GLS, MPL soha sem volt még több 2 munkanapnál. Sokan meg ezekre panaszkodnak.

Ha nem vagy megelégedve a szolgáltatással, keress másikat.

nov. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kérdésben a válasz, tele az automata. Ha az emberek nem szedik ki gyorsan a cuccaikat, azok csak foglalják a helyet a többi csomag elől.
nov. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 BlackSword ***** válasza:
0%
Tele volt, nem tudta betenni... ennyi, az már ne a futárcégek hibája legyen már, hogy nem veszik ki az ügyfelek a csomagjaikat...
nov. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#4 De, baromira a futarceg hibaja. Nem letezo logisztika kerdese az egesz, illetve az ugyfeltajekoztatas is egy nagy nulla.
nov. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 BlackSword ***** válasza:
Az, hogy nem veszi ki az ügyfél a csomagját azonnal??? Miért is???
nov. 11. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Javaslom, hogy újra olvassák el páran a kérdést és próbálják is megérteni.


Nem csak, hogy tele az automata, hanem este érnek oda ahova dél körül van tervezve, vagy alapból egy egész napot csúszik a kiszállítás, mire elindul a célautomata felé.


Ezek hogy múlnak a vevőkön akik nem veszik ki időben a csomagot??

nov. 11. 20:31
 8/8 anonim ***** válasza:

#6 Nem, hanem az, hogy egy kornyeket x csomagautomataval lefedve sincs egy automatizalt tajekoztatas arrol, hogy hol all rendelkezesre szabad hely, de legalabb a varhato szallitasi/lerakasi idopontrol. A csomagautomatakat pedig annak fuggvenyeben frissiteni, hogy mekkora a kihasznaltsag. Akar naponta haromszor is.

Ezekkel a gyakorlatban 4-5 napos idok 1-2 nappalcsokkenthetok lennenek.

nov. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!