Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyiből lehet Budapesten...

Mennyiből lehet Budapesten megélni?

Figyelt kérdés
Kaptam egy állásajánlatot. Először nem fizetnek olyan jól(450k), de havonta emelik majd a fizetést. Ritkán járok ott, ezért az árakkal sem vagyok nagyon tisztában. Mennyi az az összeg, ami a minimum, ahhoz hogy megélj?(akar a saját kiadásaidat is leírhatod, ha szeretnéd)
nov. 10. 14:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudhatnánk, hogy te milyen körülményke között szeretnél Budapesten lakni?


Honnan ismerhetnénk a táplálkozási szokásaidat?


Nem tudjuk, van-e autód, tervezed-e azt ott használni.


Kérdésedre válaszul, van aki százezerből is megél Budapesten (sok kisnyugdíjas), meg van akinek az egymillió is kevés.

nov. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%
47 ezer.
nov. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1 jogos

Autóm van, de nem használom.

Napi 1x, max 2x étkezem.

Nem nagyon szoktam szórakozó helyre járni. Jelenlegi varosomban nincs is.


Így nekem a költség az 1 garzon lakás, tömegközlekedés, élelmiszer lenne a kiadásom és ami ezzel jár.

nov. 10. 14:44
 4/11 anonim ***** válasza:

A lakásra bérleti dij+rezsi nyugodtan számolhatsz 250.000-et minimum.

A kaja az rajtad múlik.

Tomegkozlekedes 10.000Ft havonta.

Ha parkolni kell az autóval, nem biztos, hogy tudsz ott ahol laksz, mert mondjuk fizetős zóna. Ha bejelentkezel akkor van lehetőség olcsón parkolni, de ez utanajarast igényel, nincs egyből.

nov. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A 250-es bérleti díjat vitatnám. A kérdező garzonlakást említett, én nemrég költöztem be egyy frissen felújított, Buda központi részén elhelyezkedő egész nagy garzonlakásba, és rezsivel együtt 180-at fizetek érte.


Szerintem amúgy 450-ből bőven ki lehet jönni, én 580-at keresek, ebből 180 albi+rezsi, 200 megtakarítás, és a maradék 200-ból élek egész kényelmesen.

nov. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%
Normalis 1,5 szobas lakas (heti 1x takaritas), egy kocsi fentarasa, nehany program (szinhaz, esetleg ritkan egy etterem), nornalis kajaval, ket fore kb 800K/ho.
nov. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha egyedül bérelsz lakást, az rezsivel elviszi ennek a felét.

Ha nem szemetet akarsz enni akkor még 150 biztos elmegy kajára. Nagyon megdrágult minden.

A kocsi is sokba kerül, ha nem használod add el inkább, Bp-n nagyon jó a tömegközlekedés.

Ki lehet jönni 450-ből, de azért nagyon figyelni kell mire költesz.

nov. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7 Ez a fizetés folyamatosan növekedni fog. Azért fizetnek ilyen keveset, mert nincs elég tapasztalatom a területen és úgy állapottunk meg, hogy első két hónap ennyi majd folyamatosan növekszik, amíg el nem érem én is a 800-900k-t.
nov. 11. 19:06
 9/11 anonim ***** válasza:
59%
Hogyne, biztosan így lesz.
nov. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#8: Ezt sose hidd el. mindenhol ezt ígérik, rohadtul nem fogsz ennyi emelédt kaoni, max éventenpár %-ot.
nov. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!