Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi borravalót szoktatok...

Mennyi borravalót szoktatok adni a Gls futárnak? Tudom,h ez a dolga,mégis nekem ő az egyetlen,aki felhozza a 3.emeletre mindig a csomagom. (Se posta,se DPD szolgálat....) Kisgyerek mellett nagy segítség.

Figyelt kérdés

Borravaló

Gls futár



nov. 11. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
300-500 Ft-ot szokam adni, de mondjuk én csak átveszem a kapuban.
nov. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Semennyit, mindg kártyával fizetek előre.

Pont azért, hogy ne is kelljen találkoznom a futárral

Lerakja a portán a csomagot és kész. Felveszem, amikor nekem kényelmes, nem kell igazodnom hozzá

nov. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 budai_lány ***** válasza:
30%
Ha bankkártyával fizetek akkor általában egy ezrest, ha pedig készpénzzel akkor általában fel szoktam kerekíteni, nem kérek vissza pl. 2 hete rendeltem egy táskát 294 000 forintért akkor 300 000-ből nem kértem vissza.
nov. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha kártyával fizetek, akkor nem adok, ha kp-vel, akkor felfele kerekítek max. 500-at.
nov. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Semennyit.
nov. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
nem adok borravalot...
nov. 12. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
borravalót arra szoktak adni, ha vmi extra munkát kell csinálni a futárnak és/vagy, ha kedves, normális, udvarias, elégedettek vele. az elvégzett munka után a fizetés van. (mondom ezt postásként a német postánál)
nov. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha utaltam az áru árát akkor is adok 200 forintot és kertes a ház.

Ha mindenki ennyit adna még jól is keresnének.

nov. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!