Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A lottón saját vagy gépi...

A lottón saját vagy gépi generált számokat használtok?

Figyelt kérdés

2023. nov. 13. 11:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
28%
Nem kell manipulálni, tényleg baromi kicsi az esély a telitalálatra! Maximum annyi manipuláció lehet benne, hogy kamu az ennyire gyakori telitalálatos nyertes, valójában nem nyer senki maximum 10 évente egy valódi telitalálatos lehet.
nov. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha játszom, vegyesen: egy gépi, egy saját.
dec. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nincs mi manipulálni, mert hasonlításképpn annyi az esély a telitalálatra, mint az, hogy te elsőre kitalálod egy random kijelölt ember mobiltelefonszámát a világon.


Az alacsonyabb nyerő mezőknél persze már több az esély, de nem 100% ig tervezhető (az lenne egyébként mert van rá matematikai modell) én már utánajártam. A nagy valószínűségű tervezetőséghez, a húzásokról kellene hig speed kamera felvétel, az összes többi golyó mozgási pályájának kielemzéséhez, és erre már van statisztikai egyenlet, amivel minnél több adatból annál nagyobb megközelítő számítási eredményt lehet kihozni kb ugyanúgy ahogyan a csillagászatban is számolják a röppályákat.


Szóval létezik "megoldás" a nagy valószínűségű nyereményre, de nem lesz hozzá elég egy "gamer" számítógép otthon.


Részemről én nagyon ritkán játszom, kb 3 évente egyszer, vagy akkor, ha a "horoszkópom" jó fényszögeket ír.


Ha random felindulásból teszek meg számokat akkor sokszor egy találatom sincs ami nyerne, de pl a múlt hónapban pont amikor a nagy nyerőhullám volt, hogy egymás után kétszer vitték el a telitalálatot, meg volt ez a bolygóegyüttállás is, úgy játszottam, hogy sorba megjátszottam azoknak a gépjárműveknek a rendszámán levő utolsó két számot amik felkeltették a figyelmemet.


Anyám sajnos lottófüggő, hetente elkölt rá többezret, már 40 éve játszik, de semmi!

Mondjuk semmi egyéb szenvedélye nincsen, de én pont ezért tartom magam ettől távol!

márc. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ja és lett két darab kettes találatom az ötös lottón három mezőből.

Előző voltam.

márc. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!