Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Yuan Profit egy internetes...

John111 kérdése:

A Yuan Profit egy internetes pénzügyi csalás?

Figyelt kérdés

#csalás #csaló weboldal #Yuan Profit #befektetési csalás #befektetési kamu
nov. 17. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
nem tudom mi ez, de a nevéből ítélve, az.
nov. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tiszteletem,

Állítólag az új kihagyhatatlan megaprofit szerző lehetőség: Yuan Profit

Itt olvastam a dologról:

minfino.com/azsia-nagy-valtozasokat-hoz-ettol-nehany-magyar-ember-milliomossa-valhat/?campaign_id=519525840&adgroup_id=1318316754698037&device=c&ad_id=82395024414681&click_id=89c93a16add2167526dc5f41227ca66c&target_id=:loc-88&network=a&utm_source={utm_source}


ami nekem eleve gyanús:

Ha már csalni akarnak csinálhatnák jobban! :) a második Balance képről lemaradt az árfolyam... valószínű aki a képet szerkesztette a lehúzáshoz elfelejtette berajzolni. hihihi... több gond is van a második Balance képpel. A Walett value összegben nem szerepel az ezreseket és százasokat elválasztó pont "." a felette lévő képen még rajta van... a második Balance képen kevesebb a wallet value mint az elsőn… de miért? És hogy hogy többet ér a kevesebb (közel a felére csökkent walet value)???


Ráadásul a lap alján ez az apróbetűs rész olvasható, amit valószínűleg már senki nem olvas el:


Jogi nyilatkozat

Az ezen az oldalon ábrázolt történet és az ábrázolt személyek kitaláltak. A történet néhány, ezt a terméket használó ember eredményein alapul. Az eredmények és a megjegyzések illusztrációk, és előfordulhat, hogy a termék használatakor nem éri el ugyanazt az eredményt. Ez az oldal pénzt kaphat olyan kattintásokért, amelyek az ezen az oldalon bemutatott termékek megvásárlásához vezetnek. A befektetések soha nem hoznak vissza hasznot, ezért ne helyezzen be többet, mint amennyit hajlandó elveszíteni. Kérjük, győződjön meg arról, hogy teljes mértékben megértette a tervezett termékkel kapcsolatos kockázatokat, és szükség esetén kérjen független tanácsot.

Ez a tartalom csak tájékoztató jellegű, az ilyen információkat vagy egyéb anyagokat nem szabad jogi, adózási, befektetési, pénzügyi vagy egyéb tanácsként értelmezni. A Webhelyünkön található semmi nem minősül felhívásnak, ajánlásnak, jóváhagyásnak vagy ajánlatnak ezen az oldalon vagy bármely harmadik fél szolgáltató részéről értékpapírok vagy egyéb pénzügyi eszközök vásárlására vagy eladására ebben vagy bármely más olyan joghatóságban, ahol az ilyen felkérés vagy ajánlat az ilyen joghatóság értékpapírtörvényei szerint jogellenes.


Vicc az egész! Illetve konkrétan nem hisz az ember a szemének, azaz, hogy még le is írják, h itt egy büdös vasat sem fogsz keresni!

Ide biztos nem fektetnék be!!!

nov. 17. 20:18
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Aki kamu szar oldalakat olvas azt mindig megtalalja a bj
nov. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

csak azért olvastam el és elemeztem ki mert rengeteg hasonló átveréssel támadnak és nem találok semmilyen hatékony fórumot, ahol az internetes csalásokat közzé lehetne jól tenni. remélem ezt a fórumot olvassák, illetve rátalálnak azok akik guglizik ezeket a gyanús dolgokat.

RÁadásul ez a szakmám, informatika...

nov. 17. 21:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Hiába csinálja a kínai állam, nem tesznek mögé igazi pénzt, ez csak egy beszerzési forrás nekik, ennyi erőből az Orbáncoin-t is veheted.
nov. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!