Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megszoktátok beszélni a...

Megszoktátok beszélni a főnökötökkel mint felnőtt a felnőttel a magán vagy családi problémátok?

Figyelt kérdés
Itt nem a mocskos nyalis dolgozók érdekelnek, akik akkor is röhögnek ha a főnökük fingik ❗❗❗

nov. 19. 04:11
 1/9 A kérdező kommentje:
És inkább MO-ra gondolok mert tudom külföldön másabb a helyzet.
nov. 19. 04:12
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem szoktam. Észrevettem, hogy a nyalizós kollégák mindent megosztanak vele. Később ez rosszul sült el.
nov. 19. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

A mostanival nem. Semmit nem mondanák el neki.

A régivel igen, szinte családtagnak tekintettük egymást. Nyilván kellett hozzá egy hatalmas bizalom, és az a tudat, hogy valóban megbízhattok egymásban nem csak a munkával kapcsolatban.

nov. 19. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Nem.


Hetente van 1:1, meg jó is a kapcsolat, de akkor sem.


A főnököd nem a barátod. Van egy határ.

nov. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
Volt már olyan, akivel igen.
nov. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Megszoktátok ≠ Meg szoktátok
nov. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Nem, de szerintem alap dolgokat nem ártana, pl. családi állapot változása, komolyabb tragédia, vagy akar egy költözés, akár egy hosszabb kapcsolat vége. Nyílván nehéz meghúzni a határt és rosszabb helyeken ott szokott lenni egy belsőbb kör aki a napi széklet állapotát (nem vicc) is kitárgyalja a körön belül. Emiatt 0-nál szoktam én is meghúzni a határt és ebből is voltak már kellemetlen helyzetek, amikor jobb lett volna, ha legalább a főnököm tud rólam X dolgot. Sok harsány, szinte nárcisztikus főnököm is volt már, ők egyáltalán nem mutatnak érdeklődést más dolgai iránt, így meg azért elég nehéz bármit is megosztani. Én, ha megosztanék valamit, azért tenném, mert a másikat is érdekli, nem azért hogy addig is én szerepelhessek.
nov. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%
Nem, csak, ha köze van hozzá. Ami nagyjából azt jelenti, hogyha másik városba költöznék, emiatt több home office-t szeretnék kérni vagy ha olyan egészségügyi problémám van, ami befolyásolja a munkám, vagy orvoshoz kell járnom ezért több szabira/rugalmas munkarendere van szükségem.
nov. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem. Azt tudja, hogy más országba költöztem a párommal és innentől ne számítson rám az irodában, homeofficeban leszek.

Azt is mondtam, hogy lediplomáztam. Illetve, hogy ismerem személyesen az új gyakornokot, mert szaktársakként kezdtünk, aztán később tanítottam az egyetemen. (Csak egy évet csúszott a covid alatt, én meg gyakorlatvezető voltam)


Ezen a szinten van a kapcsolatunk. Meg persze megy a smalltalk, hogy így a vizsgaidőszak úgy a költözés, persze jó volt a nyaralás stb.

nov. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!