Szamlazz.hu tartozas?

Figyelt kérdés

Szamlazz.hu -n osszegyult egy jo kis tartozasom, mert nem mondtam le az elofizetesemet meg anno 2020-ban.

Errol semmilyen emailt nem kaptam es ahogy megszunt a vallalkozasom, elfeledkeztem rola. Nem szeretnem tobbet hasznalni az oldalt, viszont a tartozast barmikor behajthajtak rajtam? Illetve h h nem kaptam semmi ertesitest?


nov. 20. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tuti kaptál, én is mindig kaptam tőlük, amíg még náluk voltam. Spam/promóciók mappába mehetett talán, ha vannak nálad ilyenek. Ki kell fizetned, különben simán behajtathatják rajtad.
nov. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megneztem most azokat a mappakat is es nem latok semmit. Felveszem veluk a kapcsolatot, koszonom!
nov. 20. 17:27
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Spam mappa automatikusan törlődik általában, szóval simán lehet, hogy oda ment anno.
nov. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!