Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek működhet egy...

Szerintetek működhet egy ilyen szolgáltatás?

Figyelt kérdés

Mezei ember kérdez - orvos válaszol. Nem diagnosztizál üzeneten keresztül, csak javasol, leletet értelmez, segítséget nyújt, egyéb ilyesmi. Mindezt vagy olyan rendszerben, hogy kreditbe kerül egy kérdés, kreditet pedig különböző mennyiségekben vásárolhat. Vagy membership formájában, havidíjért feltehet y kérdést.


Külföldön működnek ezek a modellek, és bár Magyarországon is van lehetőség a neten kérdezni, akár ingyen, akár pénzért, legtöbbször ezek több munkanapot vesznek igénybe. Az én elgondolásomban ez ha nem is liveban, de kis, még aznapi határidővel legtöbb esetben működhetne.



nov. 30. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lenne rá túl nagy kereslet. Tele van a net ingyenes fórumokkal, ahol orvosok válaszolnak a feltett kérdésekre, és ha nem akut a probléma, akkor a legtöbb ember ráér 1-2 napot várni a válaszra. Arról nem is beszélve, hogy a kezelőorvos elvileg azért van, hogy értelmezze a leleteket és hasonlók.


Ha meg olyan sürgős probléma van ami nem tűr halasztást, akkor nem a neten fognak kérdezősködni, hanem irány a háziorvos/sürgősségi.

nov. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pár hónapja mutattak be idehaza ilyet.


Inkább olyan kéne, ÉS AZ MENNE, MINT ÁLLAT!!!, hogy egyből írhasson receptet. Felhívom/ráírok, megmondom, hogy kell Viagr... izé ... köhögésre valami, utalok, és ő 5 percen belül megírja a felhőbe.

nov. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2-es, ilyen nyilván nem lesz. Vizsgálat és egyebek nélkül, csak úgy vakon, bemondásra felírni gyógyszert.... na persze.
nov. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3. Hány nődoki csinálja, tiniknek is? Meg hány dilidoki függőknek? >:)


ÉN CSAK HALLOTTAM VALAHOL!

nov. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]



De hiszen van ilyen szolgáltatás, bárki számára elérhető.

nov. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hat ha pénzt kérsz érte akkor nem igazán teheted meg, hogy csak random halandzsázol azaz felelősséggel tartozol azért ami majd történik azokkal akik ezt megfogadják.


Amúgy meg akik fizetnének érte bármikor felkereshetnek egy igazi szakembert konzultációra most is.

nov. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!