Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » OTTO WORKFORCE tapasztalatok?

OTTO WORKFORCE tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Hollandiai munkákat nézegettem, inkább a szállások érdekelnek, akiknek volt tapasztalat.

Mikre számíthatok? Lepukkant csövesszállók, ahol kirabolhatnak?

Csótányokra, ágyu poloskakra?

Vagy egy rendezett és lakható munkasszallo?

Azt tudom hogy kétágyas szobák vannak, de van pár egyágyas is.



dec. 5. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Elég sok drogos lengyel van a szállásaikon, akik folyton bevannak szívva és zajosak. Nem ajánlom őket.

dec. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha drogos az nem zavar, csak ne lopjanak tőlem
dec. 6. 17:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Hidd el, az zavaró, ha nem tudod magad kipihenni miattuk, mert full készek és folyton ordítva kommunikálnak egymással és hulla fáradtan mész munkába :/
dec. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Lehet kérni másik szobát az OTTO szerint, ha nem vagyok elégedett.

Fontosabb hogy pl a notebookom és a telóm ne tűnjön el, mert mind a kettőt vinnem magammal

dec. 6. 17:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, aztán megtudod.
dec. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát nem akarok belemenni olyanba, amivel több pénzt veszítek. Több százezres tételeket veszíthetek ha kifogok valami loposokat
dec. 6. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!