Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Akik lipoti pékségben dolgozna...

Akik lipoti pékségben dolgoznak a pénztár kiírja a visszajarot vagy fejben kell számolni?

Figyelt kérdés

#Kasszazas
dec. 7. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fejben
dec. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%

Olyan nehéz lenne?

Kiírja, viszont a pénzt már fejben számolod visszafele.

1.560,-Ft

Mondjuk, 2000-et fizet.


+40,= 1.600

+400,= 2.000


Általános iskola 2.-os anyag.


Ne menj pénztárosnak.

dec. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Diszkalkulias vagyok de nekem is meg kell élni valamiből. 😀 Köszi a tapintatos választ
dec. 7. 12:28
 4/7 anonim ***** válasza:
13%
Vagyis hulye?
dec. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj pènztàrosnak. Volt diszkalkuliàs kollègàm mèg eladó koromban. Hiàba írta ki a pènztàr, nem jól adott vissza akkor sem. Ràfizetès volt minden napja
dec. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
És te úgy gondoltad, hogy számolási nehézségekkel pont egy pénztárosi pozíció számodra a legmegfelelőbb?
dec. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Voltam már pénztáros 2 évig dolgoztam drogériaban csak elköltöztem és új munkahelyet keresek. Fejben is tudok számolni de lassan számomra könnyebb ha kiírja a pénztargep a visszajarot mert akkor nem stresszelek rá a visszaadásra. Ennyi az egész. És nem nem vagyok hülye 😀 csupán vannak akadalyaim. És nem hiába kérdeztem rá hogy az adott helyen hogyan működik a pénztárgép hiszen ha számomra akadályt jelent nyilván nem fogom elvállalni.
dec. 7. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!