Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Főállás mellett mivel kerestek...

Főállás mellett mivel kerestek pénzt?

Figyelt kérdés
Tehát páldául heti 5x8óra munka mellett van még mellékes? Mennyit időt szántok rá? Van vele komolyabb tervetek?

dec. 15. 00:09
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
A főállásom mellett egy kutatócsoportban dolgozom különféle projekteken és rendszeresen publikálok különböző szakmai folyóiratokban illetve járok nemzetközi konferenciákra akár előadóként vagy hallgatóként. Ezen felül szakmai tanácsadóként és lektorként dolgozom egy szintén tudományos szervezetnél.
dec. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
74%

5x8 órás beosztás mellett se időm, se erőm nem volt másodozni.

12 vagy 24 órás munka mellett, sofőrködtem, futárkodtam, call centerezem home officeban.

A pénzt befektettem, illetve néha megjutalmaztam magam valamivel, amit nem vettem volna meg amúgy

dec. 15. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Miert nem arra fokuszalsz hogy tobbet keress a foallasoddal?
dec. 15. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mert a főállásommal nincs lehetőség az előrelépéshez.
dec. 15. 06:20
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Főállás mellett csak a befektetéseimmel foglalkozom (spórolt pénz), hogy hosszútávon minél többet kamatozzon. Szerintem mégegy munkát bevállalni öngyilkosság, inkább képezd át magad jobban fizető állásra a szabadidődben, hosszútávon jobban jársz, mint második munkahellyel.
dec. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó pap holtig tanúl, de én 10 osztállyal már lekéstem arról, hogy átképezzem magam.
dec. 15. 07:35
 7/8 anonim ***** válasza:

Amíg még élsz, addig nincs késő. Ismerek olyat, aki 70 évesen ment egyetemre. Más meg érettségire készül estin ilyen korban.


Szakmát tanulni is lehet bármilyen korban. Nem az iskoláid száma igazán fontos, hanem hogy mi mindenhez értesz, milyen munkát tudsz elvégezni.

dec. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ahogy az egyik matektanárom mondta: nem ész kell az egyetemre, hanem segg. Igazából ez egyrészt vonatkoztatható mindenre, ami tanulás, másrészt itt kell megjegyeznünk, hogy ésszel azért sokkal egyszerűbb. Szerencsére elég jól edzhető dologról beszélünk, tehát csak elkezdeni és folytatni kell, a többi idő.
dec. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!