Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Packeta z-boxba rendeltem egy...

Packeta z-boxba rendeltem egy csomagot és ahogy rámegyek a rekeszkinyitásra az alkalmazásban akkor azt írja hogy hiányoznak az átvételhez szükséges adatok. Hogyan fogom tudni átvenni a csomagom?

Figyelt kérdés
Az ügyfélszolgálatot nem tudom elérni

dec. 19. 13:33
 1/6 anonim válasza:
72%

Szia!

Bár érdemben nem tudok segíteni, de ma én ugyanígy jártam Mosonmagyaróváron. 14:02-kor kaptam üzenetet, hogy átvehető, de 14:22-kor ugyanezzel az üzenettel találkoztam a boxnál.

Ügyfélszolgálaton csak egy robottal tudtam beszélni a semmiről lényegében...

dec. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
72%
Én ugyanígy jártam ma, az ügyfélszolgálat elérhetetlen. A panaszbejelentő űrlapot kitöltöttem, de gondolom válasz ki tudja, mikor érkezik. Én is várom a megoldást.
dec. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
81%
Első vagyok. Nekem most sikerült átvennem. 2 órával később.
dec. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Z-box automatákkal csak a baj van... ha packeta, akkor érdemes csak csomagpontra kérni.
dec. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a visszajelzéseket! Éppen ahogy elértem egy ügyintézőt eltűnt az alkalmazásból a fent említett jelenség. Most használtam először az szolgáltatásukat ezert volt a panik. Remelem nem jellemző ez a technikai hiba mert egyebkent szerintem ők a legolcsóbbak.
dec. 19. 18:43
 6/6 anonim ***** válasza:
#4 vagyok, még annyit, hogy valóban a Packeta a legolcsóbb, ezért küldünk mi is velük csomagokat. Webshop vagyunk, viszont a Z-Boxokkal sok probléma szokott lenni, úgyhogy mi csak a sima Packeta csomagpontokat engedjük ezért is kiválasztani az oldalunkon, és ugyanannyiba kerül oda is, mint automatába.
dec. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!