Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vadon Jani mennyi fizetésről...

Vadon Jani mennyi fizetésről mondott le, mikor otthagyta a rádió1-et?

Figyelt kérdés
Vagy a hasonló kaliberű rádiósok, mennyit kapnak ezért a munkáért?

dec. 20. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Pár millió biztos. Szerintem olyan 3-4 millió biztosan van.
dec. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6%
Először is, nem magától hagyja ott, hanem elküldték. Másrészröl ő csak a +1 fő volt Balázzsal. Nem hiszem, hogy sztàrgázsit kapott volna.
dec. 21. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Br 800ra tippelnek
dec. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sok millióval lehet számolni.
dec. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%
Nem kell sok millióval számolni. És #2-es magától ment el.
dec. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Olyat találtam a céginfón : Vadon János néven egy NEM'ART Bt nevű cég van bejegyezve, aminek 90%-ban ő a tulajdonosa, 10%-ban a testvére. 48 millió ft a cég éves bevétele, nyeresége 1,5 millió ft körül van. 2 dolgozó van, az egyikük főállásban 36 milliót keresett, a másikuk mellékállásban 1,6 milliót. Gyanítom, hogy a 36 milliós éves fizetés a Vadon Janié. De tavaly voltak egyéb bevételei is a rádiózás mellett, a várfoglalók-ban műsort vezetett, a celeb vagyok-ban is, meg a gyertek át című műsorban szerepelt párszor. Ez az összeg havi 3 millió lenne, de mivel nem a teljes összeg származik valószínűleg a rádiózásból, talán havi 2 milliót tippelnék arra, amennyit ott kereshetett.
dec. 21. 13:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Millió havonta, nettó.
dec. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!