Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van aki ezt megtudná oldani?

Van aki ezt megtudná oldani?

Figyelt kérdés
van 50ezer forintom, viszont bajban vagyok, ebből ötödikéig 500ezret kell valahogy csinálni, van valakinek valami nagyon tuti ötlete, tudom lehetetlen de elkeseredésembe már nem tudom mit csináljak,hátha valaki ad valami tippet. Köszönöm

dec. 26. 22:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
Tippmix-el csináltam egyszer 5 ezerből 120 ezret, de az is szerencse volt.
dec. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én is ezen gondolkodtam, de ha még ezt a kicsit is elbukom? Nekem annyi
dec. 26. 22:51
 3/15 anonim ***** válasza:
18%
Én utalok neked ennyit csak előtte küld már el az utalás költségét ami 50ezer lesz
dec. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
39%

"nem tudom mit csináljak,hátha valaki ad valami tippet"


Egyáltalán nem bonyolult a válasz.


Meg kell tízszerezned az ötvenezret, s az akkor ötszázezerré változik.


9-10 napod van rá, ezalatt ezt meg lehet csinálni kényelmesen.


S bár most nincs ötleted sem, de én garantálom, hogy ha az életed múlna rajta, biztosan megtalálnád a módját.


Egy full egyszerű módszer, gyakorlatilag bárki képes rá: körülnézel a használtcikkpiacon, a vaterán, a jófogáson, a facebook-marketplace-en, tematikus csoportokban, s kiválasztod azt a legígéretesebb dolgot, amit ha megveszel ötvenezerért, el tudod adni legalább 70-80e-ért (rengeteg ilyen cucc van, csak meg kell találni). Ezt addig ismételgeted, amíg el nem éred a célt.

dec. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
21%
Utald át az ötvenezret és majd cserébe ötödikén megmondom, hogyan tízszerezhetted volna meg.
dec. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%

"Én is ezen gondolkodtam, de ha még ezt a kicsit is elbukom?"


Kockázat nélkül szerinted létezik erre egyszerű módszer hogy megtízszerezel 10 nap alatt egy adott összeget?


Ha ez olyan egyszerű és kockázatmentes lenne akkor az emberek nem dolgoznának napi 8 órát...


"Egy full egyszerű módszer, gyakorlatilag bárki képes rá: körülnézel a használtcikkpiacon, a vaterán, a jófogáson, a facebook-marketplace-en, tematikus csoportokban, s kiválasztod azt a legígéretesebb dolgot, amit ha megveszel ötvenezerért, el tudod adni legalább 70-80e-ért"


Ez a módszer arra jó, hogy hosszabb távon egy kis zsebpénzt csinálj belőle, de az szinte garantált, hogy nincs olyan hülye aki 50 ezerért áruljon 500 ezer forint értékű terméket. Ha pedig 50 ezerért vesz 70-80 ezer forint értékűt és utána azt adja tovább az garantált hogy 10 nap alatt nem fog annyi üzletet lebonyolítani.

dec. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
23%
Számlavezető bankodban kérj folyószámlahitelt!
dec. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

ha előbb szólsz:


mai:

Liverpool gólt lő az utolsó 10 percben.


Manchester United 0:2 -ről döntetlen vagy győz.


Sampdoria - Bari döntetlen

ezek a mai tippek jöttek be.

dec. 27. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
2 piros egy fekete, kaszinoban meg kell utni
dec. 27. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
41%
Sehogy. Ha lenne ilyen biztos módszer, akkor nem járnánk dolgozni
dec. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!