Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mekkora netto bér lenne az,...

Mekkora netto bér lenne az, amiböl problémamentesen ki lehet jönni és félre is lehet rakni?

Figyelt kérdés
Tehát, amiböl jó színvonalon, kényelmesen el lehet lenni anélkül, hogy nélkülözni kelljen
dec. 27. 19:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Van akinek 300 ezer elég van akinek meg 2 millió is kevés.
dec. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
igényektől, jövőbeli céloktól függ.
dec. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
1 millió
dec. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
1 millió+
dec. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
67%
Meglepő módon a havi 350k fizumból maradni szokott, pedig elég sokat költök. Viszont a lakás saját és alacsony a rezsi, pedig havi 100k megy tankolásra és kajára is elmegy annyi, rezsi 60k
dec. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
27%
1m alatt nem lehet élni
dec. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
31%

Kinek hogy.

Ez lehet 280 000 Ft is, de lehet 3 millió Ft is.

Ha orvosi kezelésekre havi 2 M-t kell költs, és eltartasz még 6 embert, akinek szintén vannak ilyesmi kiadásai, akkor nyilván nem elég a 280 000 Ft.

dec. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Életvitelfüggő.

Nekem személy szerint, hogy belátható időn belül megvalósítsam a terveimet, 2M lenne ideális

dec. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is attól függ, hogy mit nevezel kényelmes életvitelnek, illetve, hogy mennyire vagy "ügyes".


Pl. egy nyaralás, ha egy fél/egy évre előre lefoglalod, majdnem 50%-kal olcsóbb is lehet, mintha pár héttel előtte szeretnél ugyanoda szállást találni. Vagy szezonon kívül nagyon más az ára és mivel itt egy-egy nyaralásnál akár több százezer forintról beszélünk, ezért jelentős.


Vagy tudsz-e jókor pólót/ruhát venni. Én pl. leárazásnál sose találok cipőt, mert kicsi a lábam, úgyhogy mindig kétszer annyiért veszek cipőt, mint akinek két számmal nagyobb lába van és megteheti, hogy akciósan vesz. A ruháknál ugyanez, van aki nagyon jól be tudja lőni, hogy neki a 3000 forintos online ruha jó lesz, másnak meg el kell mennie az üzletbe felpróbálni és 2-4x annyiért megvenni.


Autó dettó. Mi pl. most néztünk autót, és jöttünk rá, hogy 3 hónappal ezelőtt ugyanaz a modell kb. 2 millióval olcsóbb lett volna nekünk, mint most.


Ezen felül van az, hogy nézed-e az akciókat pl. mikor veszel konzerveket, húst. Én pl. utálom a leárazásokat, mert mindig este megyek vásárolni és mire odaérek nincs a termékből. Tehát nekem nem előny, hogy jujj, most 200 forinttal olcsóbban vettem szalámit vagy csirkét, hanem rendszeresen belefutok, hogy olyankor vagy drágábban veszem a bio/prémium terméket vagy nem veszek, mert már egy darab sincs. Ezek meg úgy szépen összeadódnak.

dec. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Fele a mostani jövedelmemnek, ami 1-1,5 millió havi bevételt jelent perpillanat.
dec. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!