Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Netes pénzkereséses meló...

Netes pénzkereséses meló létezik ami valós?

Figyelt kérdés

dec. 28. 07:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Megfelelő tudással létezik. Tudás nélkül nincs ilyen.
dec. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Onlyfans
dec. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%
Neked nincs. Ahhoz érteni is kéne valamihez.
dec. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Ha lenne olyan tudásod, amit online pénzre lehet váltani, tudnál róla, így marad az onlyfans és társai
dec. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Persze hogy létezik, számtalan programozó, webfejlesztő, hálózati mérnök, DevOps mérnök, Data Scientist 100% remote munkalehetőség van meghirdetve linkedinen, csak nyilván érteni is kell hozzá.
dec. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Van amihez végzettség kell fejlesztő, és olyan is van amihez nem kell influenszer. Olyan viszont nincs aminél nem kell dolgozni
dec. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az a fajta netes pénzkeresés, amit a legtöbben elképzelnek (gondolom te is), hogy semmihez nem kell érteni, csak regisztrálsz, mint egy közösségi oldalra és magától, vagy egyszerű kattintgatásért, videók nézegetésért utalják a pénz, ilyen nem létezik.

Ha létezne, akkor mindenki ezt csinálná ahelyett, hogy komolyabb tudást igénylő, nehezebb munkát végeznének. Viszont mivel nagyon sokan álmodoznak ilyen munkáról, nagyon sok csaló hiteget ilyenekkel embereket, hogy átverje őket és végül még rosszabbul járnak, mint előtte.

Jobb esetben csak kihasználnak és aztán fizetés nélkül eltűnnek. Te meg ingyen kattintgatsz nekik mindenféle linkekre, látogatsz weboldalakat, megnézel videókat és semmit nem kapsz érte. Rosszabb esetben viszont még valamilyen regisztrációs díjjal vagy egyéb pénzzel is lenyúlnak, vagy csak ellopják a személyes adataidat, amikkel feltörik az emailed, banki és egyéb fiókjaidat és úgy lopnak tőled pénzt.


Minden más valóban létező neten végezhető és tényleg fizető munkához már kell valamilyen tudás és szakértelem is. Lehet weboldal készítéssel, weboldal üzemeltetéssel, közösségi média bejegyzések írásával, képek és videók szerkesztésével, kommentek moderálásával, megválaszolásával, akár kommentek írásával is pénzt keresni, meg még ezer féle más online végezhető munka létezik. Viszont ezek mind igényelnek valamilyen szakértelmet és kell mellé egy olyan tudás is, hogy a képességeid mellé megtaláld a fizetőképes és fizetni hajlandó keresletet és meg is tudd győzni őket, hogy te vagy számukra a legjobb alkalmazott, ezért téged válasszanak ki és neked fizessenek ne másnak. Azokat a cégeket, megbízókat, akiknek szüksége van a munkádra és hajlandók fizetni érte, na meg hogy meg is tudd őket győzni róla, hogy téged válasszanak ki a sok jelentkező közül és neked akarjanak fizetni, meg hogy annyit fizessenek neked, amennyiért neked meg is éri a tudásodat a szolgálatukba állítani. Innentől bonyolódik igazán a dolog.


Rengeteg féle Facebook csoportban, különféle apróhirdetési oldalakon, meg ilyesmire szakosodott munkaerő kereső oldalakon lehet ilyen alkalmi, bedolgozós, vagy főállású munkákat is találni. Csak egyrészt ezek közt nagyon sok a mindenféle MLM-es, biztosítós, telemarketinges és más kamu hirdetés. Egyre több a csalás ezek közt is. A nemzetközi oldalakon, mint freelancer.com, upwork.com, Fiverr.com és társai meg versenyezhetsz az egész világ összes hozzád hasonló online munkát keresőjével Indiától Mexikóig. Nem lehetetlen ilyen versenyben is érvényesülni és lehetőségeket találni. De nem is könnyű. Sokat segít, ha tanulékony, szorgalmas és kitartó vagy, hogy kitanuld, hogyan tudod elérni a céljaidat és nem megúszni akarod a munkát, hanem okosan, minél eredményesebben csinálni.

dec. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"hogy semmihez nem kell érteni, csak regisztrálsz, mint egy közösségi oldalra és magától, vagy egyszerű kattintgatásért, videók nézegetésért utalják a pénz, ilyen nem létezik."

Pontosabban MÁR nem létezik. Az ezredforduló környékén, a Spedia és a hasonló "keress pénzt szörfözéssel" cégeknél lehetett pénzt keresni reklámok nézésével. Az már más kérdés, hogy egy külön programot kellett futtatni, ami ki tudja mi mindent csinált még a gépen. Nomeg max ilyen 5-10 centet lehetett vele keresni óránként, szóval a 25 dolláros kifizetési limitet is nehezen érted el, órabérben meg már akkor sem érte meg.

jan. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Felejtős...
jan. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#8 Ami nyilvánvaló csalásra épült, mivel valószínűleg az fizetett valami aprópénzt a hirdetések több megtekintéséért, aki megjelenítette a reklámokat. Ezzel hamis reklám megjelenítésekkel próbálta kijátszani a hirdetési rendszert - ami eredendően tilos a hirdetési szerződések értelmében.


A hirdetők üzleti érdekeit sértette a rendszer működése, ezért a hirdetők és a hirdetés szervező cégek abban voltak érdekeltek, hogy akár jogi, akár technológiai eszközökkel felszámolják annak működését.

jan. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!