Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van tescos kártyám. Más...

Van tescos kártyám. Más tulajdonos kuponjait igy fel tudom használni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Barátnőmnek is vannak kuponjai. Úgy tudom, ha lefotózza, átküldi nekem,úgy elfogadja.

De ha nem az ő kártyájával van használva, hanem az enyémmel, akkor tudom használni??



dec. 30. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Azt a kártyát kell leolvasni amihez kiadták. Két külön tranzakcióban lehet, ha például együtt mentek vásárolni, szétosztjátok az árukat és külön kasszánál fizettek, mindenki a saját kártyáját és kuponjait érvényesítve.
dec. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen kártya, milyen kupon?

Ha mindkettő Clubcard, akkor csak az eredeti kátyával lehet felhasználni. Vagy vásárlókártya és újságból kivágott kupon?

dec. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Clucard kártya. Van igazi kártya is, de telefonra is le van töltve az alkalmazás, ott vannak a kuponok.
dec. 30. 11:34
 4/5 anonim ***** válasza:
#1, szóval akkor mégsem lehet, csak ha ott van a barátnő és a Clubcardja is...
dec. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Akkor nem égetem magam a boltban, hogy kupon van, de a kártya nem jó 😄
dec. 30. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!