Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Magyar Postának kellene...

Magyar Postának kellene kikézbesítenie egy csomagomat. A nyomkövetésben az van, hogy kézbesítőnél van, de kaptam e-mailt, hogy kikézbesítették és értékeljem. A csomagot nem kaptam meg, a szomszéd nem vette át. Melyik infónak hihetek?

Figyelt kérdés
jan. 5. 18:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%
Az e-mailnek higgy! Átvetted, csak elfelejtetted. Az ágy alá dugtad, nézd csak meg!
jan. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem vettem át. Nem voltam itthon.
jan. 5. 18:04
 3/11 anonim ***** válasza:
40%

A postától nem kapsz emailt, hogy értékelj.

A csomag státuszát a postai nyomkövetésnél látod, az eladó meg azt mond amit akar.

jan. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
4 e-mailt kaptam erről a csomagról. Az első az, hogy elkezdték a feldolgozását. 2 nyomkövetőst, és 1-et arról, hogy kikézbesítették. De nem kézbesítették ki, legalábbis nekem biztosan nem. A nyomkövetés szerint meg még nem kézbesítették ki.
jan. 5. 18:06
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Egyszer velem is előfordult ilyen. Akkor az történt, hogy elírták a küldemény azonosítót. Nem az én csomagom volt, amit kézbesítettek másnak, az enyém ott volt a postán. Ha bemész személyesen, akkor név, cím alapján megkeresik, ha már náluk van.
jan. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

De, mostanában küldenek, MPL.

Innen jön az e-mail: kozponti.ertesites@posta.hu

Nekem is újdonság.

jan. 5. 18:07
 7/11 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy csak valami elírás, nagyon várom ezt a rendelést.
jan. 5. 18:09
 8/11 anonim ***** válasza:
Nincs telefonszáma megadva a futárnak? Hívd fel!
jan. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Felhívtam, kinyom vagy nem szól bele. Lehet, hogy vezet, nem tudom.
jan. 5. 18:16
 10/11 A kérdező kommentje:
Most kaptam meg, de azért nem vagyok elégedett ezzel a kaotikus értesítéssel újabban.
jan. 5. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!