Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem tudom használni a...

Miért nem tudom használni a 25$ USDT crypto mat vásárlásra?

Figyelt kérdés
tehát tronlink wallet et használok és nem tudok semmit se vásárolni rajta online,végigmegy a tranzakció de utána nem történik semmi sem,le sem vesz összeget,mitől? Kérem aki tudja segítsen,nagyon fontos.

jan. 5. 21:44
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
valaki tudja?
jan. 6. 07:26
 2/14 anonim ***** válasza:
Írd le a címed. Tron van a tárcádon, hogy fedezd a gázdíjat?
jan. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

TC74MLG3tEzCjsXJw3JLP1F7ufpz1kgh8q


Ez a címem

jan. 6. 12:44
 4/14 A kérdező kommentje:
milyen gázdíj?
jan. 6. 12:44
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen nincs tronod... Haver ha valamilyen blokkláncon tranzaktálsz akkor ahhoz kell gázdíj, esetben némi tron amivel fedezed a tranzakciós díjakat a hálózaton
jan. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ez az összeg a tronlink wallet én van meg nekem 25$ amúgy milyen gàzdij nem értem miről beszélsz
jan. 6. 14:20
 7/14 A kérdező kommentje:
USDT n
jan. 6. 14:21
 8/14 anonim ***** válasza:
60%
Bazmeg kell tron a tárcádba, hogy tudd használni a hálózatot BÁRMIRE. Ha onnan te kiakarod küldeni az usdt-t valahova akkor kell tron. Mi a szart nem tudsz érteni, ha ennyire nem vágod a kriptot akkor te ezzel a 25 dollárral jobban jársz ha tescoba mész vagy a mekibe. Elküldöd az usdt-t vagy az usdt átakarod váltani másra ehhez kell TRON AMI A FEDEZI A GÁZDÍJAT, A GÁZDÍJ AZ AMIT FIZETSZ A HÁLÓZATNAK AKIK FENNTARTJÁK, HOGY HASZNÁLHASD. Ha megnézed az utalásod akkor abban is van tranzakciós díj. Egyébként mit akarsz csinálni egyáltalán?
jan. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
lehetnél kulturáltabb is
jan. 6. 22:24
 10/14 A kérdező kommentje:
talán elkölteni a 25$???
jan. 6. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!