Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a teendőm ha rendeléskor...

Mi a teendőm ha rendeléskor nem találom a csomagazonosító kódot?

Figyelt kérdés
Ma reggel rendeltem az alza weboldaláról, a csomagot pedig foxpost csomagpontra kértem. Még nem vásároltam erről az oldalról, és általánosságában sem rendelek gyakran az internetről, így vásárlás előtt elfelejtettem regisztrálni az oldalon és úgy vettem meg a terméket. Rendeléskor megadtam az email címem, és a telefon számom is, viszont egy megerősítő levelet eddig még sehol sem kaptam meg, így jelen pillanatban nem tudok semmit a csomagomról, pedig sikeresen ki is fizettem. A rendelés befejezésekor kaptam az összegzésnél egy csomagazonosítót, viszont amióta bezártam azt az ablakot, ezt az azonósítot fogalmam sincs merre kéne újra megtalálnom. Megnéztem az előzményeimben, számos alkalommal figyeltem az emaileimet, sehol semmi. Tudna e nekem bárki segíteni hol tudnám megtalálni/nyomon követni a csomagom, esetleg felvenni valakivel a kapcsolatot az oldalon ezzel kapcsolatban?

jan. 9. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Email címedre és/vagy a telefonodra kapsz értesítés a csomag automatába helyezéséről.

Ott lesz a nyitókód.

Odamész a kijelzőhöz kb. így: csomagátvétel > nyitókód > beütöd > kattan valahol, kinyílik az ajtó > kiveszed, ajtót becsukod, ha van humorérzéked megköszönöd az automatánaK.

Ennyi.

jan. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pedig kellett volna kapnod visszajelzést a rendelésről, a fizetésről és némi információt a várható szállításról.

Mindent jól adtál meg?

Kitörölted őket?

Ha jó a telefonszám az már elég! Jön az SMS..

jan. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!