Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A gyárakban miért nem állandó...

A gyárakban miért nem állandó éjszakás, délutános és nappalos műszakok vannak?

Figyelt kérdés
A szervezetnek ugye 2 hét kell, hogy átálljon, mégis hetente cserélődnek a műszakok.
jan. 16. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Nem számít a szervezeted, egy biorobot vagy. Ha kidőlsz, beállítanak egy másik biorobotot a helyedre.
jan. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, és ebben igazad van, a valóvilágon érlelt erkölcsi színvonaluknak ez tökéletesen megfelel, sőt! Még sok is... De nem csak biorobotok "dolgoznak" gyárakban. Vannak ott emberek is, akiknek érettségijük van, vagy magasabb végzettségük.
jan. 16. 19:51
 3/6 anonim ***** válasza:
3 műszakos melót se akar senki csinálni, de állandó éjszakásra meg délutánosra pláne baromi nehéz lenne embert találni.
jan. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3.: Úgy kell meghatározni a béreket, hogy arra is legyen ember!
jan. 16. 21:15
 5/6 anonim ***** válasza:
De minek határozzák meg úgy, ha kevesebb pénzért is mennek?
jan. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyárban még nem dolgoztam, de én is vagy olyan helyeken dolgozom ahol délelőttös / délutános munkarend van, vagy olyanon, ahol összevissza. Későn szeretek felkelni, ezért legszívesebben állandóan délután kezdenék, de a munkavállalót Magyarisztánban sajnos nem veszik emberszámba, csak egy beszélő szerszámként kezelik. Sőt, olyan is előfordult már, hogy aki koránkelő és családja van, azt direkt délutánra rakták be dolgozni, hogy későn végezzen es ne lehessen a gyerekeivel, engem meg hajnalra, hogy állandó kialvatlansággal és alvászavarokkal küzdjek. Mondjuk amióta otthagytam a magyar KKV fekáliát azóta nagyjából megszűnt ez a problémám, mert Ausztriába ingázok, ahol az életritmusomnak megfelelően sose kell korán kezdenem, ráadásul a délutáni / éjszakai pótlékoknak köszönhetően a fizetésem is havi nettó 3000 € fölött mozog, plusz még kapok további fizetett szabadságot is jutalomból. Aki pedig hajnali kelő az kezdhet hajnalban.
jan. 17. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!