Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tartozásomat most kinek...

Tartozásomat most kinek utaljam el?

Figyelt kérdés
Sajnos van egy tartozásom. Bankszámlavezetés miatt adódott amelyet nem fizettem. Jelenleg 46000 ft amely nem sok. Már rég ki lenne fizetve de sajnos a kedves anyósom eldugdosta a leveleket amelyeket kaptam és most találtam meg őket. Először az eos faktoring küldött majd az intrum ezután találtam egy MOKK-os papírt és utána érkezett egy levél Dr. Baltás ügyvédi irodától is de ennek a tartalmát sajnos nem tudom mert eltüntette. Hívtam őket senki nem vette fel illetve emailt is írtam de kitudja mikor kapok választ. Most ezek szerint kinél van mégis a tartozásom és hova kell fizetnem? Nem akarom megvárni amíg lefogják, el szeretném utalni nehogy nagyobb összeg legyen. Tudom buta voltam én is mert ez 3 éves bankszámla és azután már nem használtam. A leveleimet sajnos anyósom házához küldték, nem tudom miért soha nem voltam oda bejelentkezve, ő nem szólt eldugdosta és most találtuk meg amikor pakoltunk. Most az intrumnál lehet, az eosnál vagy már magánál az ügyvédnél? Köszönöm annak aki segít nekem. Holnap hívom őket újra minden esetre.
jan. 22. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha soha nem voltál azon a címen bejelentkezve, s a te valós címedre soha, semmilyen, ezzel kapcsolatos levél nem jött, akkor nem kell vele foglalkoznod.


Közjegyzőtől/végrehajtótól érkező levél is csak akkor érvényes, ha tértivevényes, s a te valós lakcímedre érkezett.


Én a postával kezdeném, panaszt tennék, hogy a te leveleidet máshová viszik, s odaadják valakinek, aki nem veled egy háztartásban él. Ez ugyanis két szabálysértés a posta részéről.

jan. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Így van sajnos a mostani címemre amin gyermek korom óta élek egy darab levelem sem érkezett ráadásul ugye nem nekem adták a kezembe és ahogy nézem semmilyen bélyeg nincs és pecsételve sincs rá hogy tértivevényes lenne vagy hasonló. De engem ez mégis bosszant mert ha figyelmen kívül hagyom valószínű hogy nőni fog ez a tartozás és pórul járok. Ezért is nem tudom kinél van ez a tartozásom. Természetesen elfogok járni ebben az ügyben is mert ez nagyon gáz hogy nem hozzám került és nem tudtam róla.
jan. 22. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!