Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha valakinek azt ígértem,...

Ha valakinek azt ígértem, hogy majd keresni fogom egy bizonyos termékkel kapcsolatban de közben rájöttem, hogy nem kell a termék + pénzlehúzás akkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem csak úgy megígértem, hogy ja-ja majd keresni foglak. Hanem halogattam is és aztán mondtam neki, hogy mindenképp keresni fogom. Mert komolyan gondoltam (akkor még) Aztán szépen rájöttem, hogy ez egy feláras dolog, amire nincs égető szükségem, viszont az illető munkájára pedig nagyon lenne. De így egyszerűen nem merem újra felkeresni,mert tök jellemtelennek érzem magam,hogy csak úgy, inkább szó nélkül eltűntem. Szerintetek mit csináljak? Keressek valaki más szakembert, tudva, hogy lehet nem lesz olyan jó. Vagypedig inkább mondjam meg őszíntén, hogy szerintem lehúzás ez a dolog, és kérjek bocsánatot, hogy eltűntem. Olyan kínos már ez. De tényleg sokat segített nekem. Nemtudom...
jan. 23. 12:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Keress masikat. Mert ha nem is tortent volna ez a dolog, biztos nem dolgozna most mar olyan olcson neked.
jan. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jó napot kívánok! Köszönöm a segítségét, de meggondoltam magam, ne haragudjon! Minden jót kívánok!
jan. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nagyobb jellemtelenség szó nélkül eltűnni.
jan. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Első. Eddig sem dolgozott olcsón nekem. Vagy ezt most nem értem.
jan. 23. 13:01
 5/11 A kérdező kommentje:

2. De ezt így x hónappal később?

Meg szerintem nem írtam le teljesen érthetően a helyzetet.

Tehát adott egy bizonyos szolgáltatás amire rendszeresen jártam. Közben volt ez a termék dolog, amire aztmondtam hogy majd ekkor és ekkor szeretném, jelentkezni fogok. Aztán eltűntem,mert rájöttem, hogy mégse szeretném a terméket és kínosnak éreztem ennyi ígérgetés után visszamondani. Akkor ez már szarul sülne el mindenképp, ha újra szeretnék járni hozzá?

jan. 23. 13:07
 6/11 anonim ***** válasza:

#5: Igen, szarul sülne el. A jellemtelenebb utat választottad, akárhogy ragozzuk. Ha van egy kis gerince, már nem is fogad újra, bármilyen szolgáltatásról is van szó.

Csak nem a fodrászod/műkörmösöd akart rádszózni valami csodaszert, amit megrendeltél inkább kínából?

jan. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem...
jan. 23. 13:14
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy azt választottam. Azért írom. De akkor ennyire jóvá tehetetlen?
jan. 23. 13:18
 9/11 anonim válasza:
Gondolom más is nyújt ilyen szolgáltatási massszazs vagy mi az?
jan. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Van igen, de azthiszem engem inkább az zavar, hogy ilyen méltatlan módon intéztem ezt. Nem csak az, hogy mostantól akkor máshoz kéne mennem.
jan. 23. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!