Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha valakinek azt ígértem,...

Ha valakinek azt ígértem, hogy majd keresni fogom egy bizonyos termékkel kapcsolatban de közben rájöttem, hogy nem kell a termék + pénzlehúzás akkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem csak úgy megígértem, hogy ja-ja majd keresni foglak. Hanem halogattam is és aztán mondtam neki, hogy mindenképp keresni fogom. Mert komolyan gondoltam (akkor még) Aztán szépen rájöttem, hogy ez egy feláras dolog, amire nincs égető szükségem, viszont az illető munkájára pedig nagyon lenne. De így egyszerűen nem merem újra felkeresni,mert tök jellemtelennek érzem magam,hogy csak úgy, inkább szó nélkül eltűntem. Szerintetek mit csináljak? Keressek valaki más szakembert, tudva, hogy lehet nem lesz olyan jó. Vagypedig inkább mondjam meg őszíntén, hogy szerintem lehúzás ez a dolog, és kérjek bocsánatot, hogy eltűntem. Olyan kínos már ez. De tényleg sokat segített nekem. Nemtudom...
jan. 23. 12:33
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Más is, igen. *
jan. 23. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!