Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Pár hónapja lakom új lakásban,...

Pár hónapja lakom új lakásban, 2 gázszámlát fizettem ki eddig, tisztességesen. Most jött egy 42 ezres számla, amire próbáltam 2 havi részletfizetést kérni, mivel úgy alakultak az anyagi dolgaim. Visszautasítottak. Mi lehet az ok?

Figyelt kérdés
jan. 23. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Nem lényeg fizess be amennyid van átutalással, a többit meg ha lesz pénzed!
jan. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

"mivel úgy alakultak az anyagi dolgaim"


Azok nem maguktól alakulnak


Te alakítod őket.


Mindig lennie kell biztonsági tartaléknak ilyen esetekre. (6 havi, teljes megélhetésnek megfelelő összegű biztonsági tartalék az ajánlott minimum.)

jan. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudom milyen szolgáltató ez, de nekem volt már sok hónapos elmaradásom gázszámlával (feledékenységből és nem volt belőle nagy probléma, kis kamat, esetleg felszólítólevél 500ft..
jan. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Akvariumpucolo válasza:
70%
Nincs 42 ezer Ft tartalékod?
jan. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Próbálj kölcsön kérni családon belül és minél előbb befizetni, mert utána csak még többet kell fizetni. Az elkövetkező időkben meg próbálj meg spórolni, beosztani a pénzt, ma már sajnos egyáltalán nem számít nagy kiadásnak egy 42 ezres számla.
jan. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
42k ra hitel lol...
jan. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!