Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » December4.én adtam be a...

Túlélő kérdése:

December4.én adtam be a nyugdíjamra az igénylést. Eddig csak előleget kaptam.Az igazolásra az van írva hogy az elintézési határidő 60 nap.És még a végleges nyugdíjamról nem kaptam határozatot.Én úgy tudom hogy a 60 napot nem léphetik át.Jártatok így?

Figyelt kérdés

#nyugdíj #elintézési határidő #határidő túllépése #Nyugdíj elintézési határidő
jan. 31. 10:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
még az 59. nap is messze van ...
jan. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Jo nagy balek voltal ha kepes voltal az uj ev elott beadni es igy elesni a valorizaciotol..


Senki nem mondta hogy mennyivel jobb ha ev vege helyett a kovetkezo ev elejen mesz el inkabb nyugdijba?

jan. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem vagy tisztában mit beszélsz. Ha az új évben adtam volna be akkor estem volna el a 13. havi nyugdíjtól . Én már december 4.én beadtam . Tehát minnél előbb adtam be annál több esélyem van. Te ittál öreg hogy fordítottan gondopkodsz ? Vagy biztos valami lüttyent agyú lehetsz.
jan. 31. 10:55
 4/12 anonim ***** válasza:
Csak mondom hogy igy havi akar 10ktol is elesel.. ennyivel lesz kevesebb a nyugdijad. Az eves szinten 120k. Lehet hogy igy elobb kapsz 13.havit, de ezt a minusz 10kt, sot az emelesekkel folyamatosan egyre tobbet buksz minden honapban. Szamold ki hogy harom ev mulva mennyivel allsz rosszabbul ha most 200kt kapsz de kaphatnal 210et.
jan. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én tavaly február elején adtam be március 1-i nyugdíjazással és április legvégén kaptam meg a határozatot. Közben küldtek levelet, hogy az aktuális valorizációs számokat még nem tették közzé és ezért csúszik az ügyintézés.
jan. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
4. De ilyenkor megkapják az emeléseket utólag nem? Azért gondolom, mert nekem a márc.1-i nyugdíjam már az emelésekkel volt, viszont én kimaradtam a novemberi visszamenőleges 10 hónapra járó nyugdíjemelésből.
jan. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Te ittál öreg hogy fordítottan gondopkodsz ? Vagy biztos valami lüttyent agyú lehetsz"


Miért ilyen agresszív paraszt mostanában a legtöbb öreg?

jan. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Azzal takaróztak hogy valami nav ellenőröktől várnak valami adatokat. Egyébként te balekoztál le először.
jan. 31. 11:43
 9/12 anonim ***** válasza:
(7-es vagyok) - nem én vagyok a 4-es, most írtam ide először, csak azt néztem, hogy minek így beszélni másokkal, és hogy miért pont azok teszik, akik már megéltek sok mindent, beszélhetnének normálisabb stílusban is. még akkor is, ha "a másik kezdte", mint ahogy most mondtad, én ezt óvodában hallottam legutóbb
jan. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Még pénteken ráérnek postára adni.

Ha van ügyintéződ, felhívhatod, hogy mikorra várhatod a határozatot.

Ha közel van, be is tudsz menni személyesen átvenni, akkor esetleg a héten már meg tudod kapni.

jan. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!