Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehet belölle problémám ha...

Lehet belölle problémám ha nem tudom tovább fizetni? Átt ér a kezük a határon?

Figyelt kérdés
Ausztriában éltem tavaly és vettem ki egy telefont előfizetéssel, természetesen rendben fizettem.Mivel még tart a hűség, hazaköltözés után is fizetnem kell. Mielött eljöttem változtattunk a csomagon hogy olcsóbb legyen legalább ám a számlák továbbra is drágább díjcsomag alapján jönnek. Telefonon nem érem el őket, Emailre nem válaszolnak. Magyar fizu mellett ez elég magas ár. Lehet bajom belölle ha nem fizetem? Tudnak valahogy keresztbe tenni nekem? (A1)

febr. 2. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Gyönyörű...
febr. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

Nehéz elhinni, hogy egy osztrák mobil szolgáltató cég ügyfélszolgálatát telefonon nem lehet elérni. Ott is elvárás, hogy hitelt érdemlően azonosítsd magad mielőtt egy ügyintézővel egyeztetsz erről.

Ha ez mindenki másnak sikerült, akkor neked vajon miért nem ? Ekkora Pechvogel lennél, vagy az igyekezet nem érte el a minimális küszöbértéket ? ?

febr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nekem is nehéz el hinni....éltél kinnt? vagy ismered a kinti szolgáltatókat?
febr. 2. 21:40
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Na mi magyarok megint jól bemutatkoztunk
febr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
A szolgáltatók nem hülyék, s a szerződésedben vélhetően benne volt, hogy a hűségidő alatt díjcsomagot csak felfelé lehet módosítani, lefelé nem. Vélhetően ezért nem változott meg a számlád összege, majd a hűségidő lejártával lép életbe a csökkentési igényed.
febr. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
azt mondták 2 héten belül megváltozik de nem így lett
febr. 2. 22:32
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem fizeted akkor majd behajtják. Az is lehet hogy mire megtalálnak, utolérnek, rárakódnak a behajtási költségek, más egy egész zsíros összeget kell majd kiköhögni.
febr. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
Persze, hogy igen. Fizesd, vagy végül viszik 10 év múlva a házadat, amit majd 5 év múlva veszel meg. EU. Pont erről szól. Átmehetsz dolgozni, vehetsz előfizetést, cserébe ők is átjönnek érted. Az, hogy nem használod, az nem kifogás. Jogod van egy nyújtott szolgáltatást nem használni, hiszen a szolgáltató nyújtja azt a szolgáltatást.
febr. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
8-as vagyok: pláne hogy telefont is elfogadtál tőlük. Amíg a telefont ki nem fizeted, addig jogilag a telefon az övék. A jog pedig a fizetés nélküli távozást, más néven lopást, viszonylag keményen bünteti. Tehát csak fizesd tovább!
febr. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

navigare e pagare necesse est !


külföldiül, kutyulékul.

febr. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!