Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet valami problémám belőlle?

Lehet valami problémám belőlle?

Figyelt kérdés
Hízni szeretnék és olvastam a neten, hogy ha nagyon keveset eszünk akkor a testünk áttvált éhező üzemmódra és ennek hatására fogyni kezd az ember, és amint elkezd normálisan enni utánna akkor meghízik. Igaz ez vagy csak kamu? És ha igaz mennyi ideig egyek keveset ? Lehet ebből az elkövetkezőkben valami egézségügyi problémám?

2017. aug. 19. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Kb az elég h értelmes időben felkelsz, mondjuk legkésőbb 8, de nem eszel ebédig. A szervezeted már ennyitől átáll, és aztán ha bevágsz egy jó nagy ebédet akkor azt jobban elraktározza.


nem hiszem hogy bármi probléma lenne belőle, csak hízni fogsz

2017. aug. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam hogy minimálisat ennék 1 hétig és utánna jó sokat lehetne szerintem hízni:D:D
2017. aug. 19. 18:17
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem, ez baromság.

Éhezés után max akkor hízol normál étrenden, ha sokat nassolsz, falásrohamaid lesznek az éhezés miatt.


Hízás=kalóriatöbblet

Fogyás=kalóriadeficit


Ha valaki tartósan koplal, 1-2 hónapig nem eszik szinte semmit, akkor lelassul az anyagcseréje, egyre kevesebb étellel is tud súlyt tartani az illető. De a tartós éhezés komoly egészségügyi problémákhoz, hiánybetegségekhez vezet-->hajhullás, fejfájás, ájulás stb

2017. aug. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ja, ezért mondom h csináld kicsiben, csak délelőttönként :D
2017. aug. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A délelőtti böjttől nem lassul az anyagcsere, ahhoz több nap koplalás kell. Fogyni könnyebb így egyeseknek, mások pedig rosszabbul érzik magukat tőle, de ennyi.


Az anyagcserét nem akarnám lassítani, nem pazarló a testünk, nem véletlenül használ annyit normál keretek között, amennyit. A lassult anyagcsere némi (drasztikus esetben pedig komoly) áldozattal jár, nem egészséges.

Azonkívül keveseknek lassul be komolyan az anyagcseréje némi koplalástól. Inkább csak pár százalékra számíthatsz.


Ha hízni szeretnél, találd meg, mivel tudsz többletben enni, s ha zsírban nem megy, izomban szedj fel kilókat.

2017. aug. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia utolso! Izomban hogy lehet kilokat felszedni?
2017. aug. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-os, sporttal.


Kérdező, baromság.

2017. aug. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!