Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik allampapirba erdemes...

Melyik allampapirba erdemes fektetni?

Figyelt kérdés
Sajnos csokkentek a kamatok, ahogy olvastam. De megis most melyik fog hozni a legtobbet?
febr. 4. 13:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Nyilvánosan elérhető mindegyik aktuális sorozat adatai. Azokat ha megnézed szerintem te magad is össze tudod hasonlítani őket.
febr. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%
Így van, le kell olvasni a kiírt %-ot… ennek melyik részében kéred a segítségünket??
febr. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
44%
Ha nem akarsz jövőre még kevesebbet, akkor még a keddig kapható pmáp, mert utána az első éves 9,9%-ot is 7,9-re csökkentik.
febr. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
20%
Erre nem lehet biztos választ adni. A biztosabb megoldás az, amelynek hozamát az aktuális infláció határozza meg, de ez nagyon keveset hoz. A kevésbé biztos megoldás, mely az inflációtól függetlenül kamatozik. Ha alacsony lesz az infláció, nyilván jól jársz, ha magas, akkor meg nem.
febr. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
17%
Múlt csütörtökön meta (facebook) részvénybe kellett volna, akinek volt, péntekre 20%-ot hozott. Egy nap alatt nem rossz...
febr. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
Az ilyen "kellett volna" tanácsokkal szerintem már mindenkinél tele van a padlás.
febr. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%

#5 Én jobbat tudok, pénteken meg kellett volna játszani az Eurojackpotot a 13,17,21,30, 39 és 8,11-es számokkal és párszáz forint befektetéssel kb. 18 milliárd tiszta nyereség.


Utólag k. könnyű okosnak lenni.

febr. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
14%

Ez csak neked "kellett volna".


Nekem pl. "volt".


Majd némi korrekciót követően újra "lesz".


Addig is van sok másik olyan, amelyik hasonló mozgásokat fog produkálni. Van amelyik a jövő héten, van amelyik azután, meg olyan is, amelyik még azután.

febr. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 krwkco ***** válasza:
0%

"De megis most melyik fog hozni a legtobbet?"

Itt van erről egy elég jó számítás:

[link]

1, 2, 3 évi tartásra.

febr. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

“ Addig is van sok másik olyan, amelyik hasonló mozgásokat fog produkálni. Van amelyik a jövő héten, van amelyik azután, meg olyan is, amelyik még azután. “


🥱🥱🥱

febr. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!