Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Sikerkultúra azt még miért...

Sikerkultúra azt még miért nem fejlesztette ki hogy átlag életszínvonalon hogyan legyél boldog?

Figyelt kérdés

A sikerkultusz pl. Szabó Péter mozgalma és hasonlók, ugye ahhoz ért röviden, hogy legyél milliomos és akkor majd teljesen elégedett és boldog leszel.


Hú, ezt a zseniális ötletet, hogy ez nem jutott eszembe!


Olyanon miért fejlesztett vagy egyáltalán gondolkodott valaki hogy átlag életszínvonalon hogyan lehet boldognak lenni?



febr. 4. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hmm, nem tudom, nem hallhatok ilyeneket.


De tessék, nekem ez vált be: Felnőtt egészséges emberként te választasz mindent az életedben. Azt, hogy mit tanulsz, milyen karriert választasz és azt is, hogy milyen emberekkel veszed magad körül, sőt azt is, hogy hogyan osztod be a szabadidőd.


Ha jó barátaid vannak, boldog párkapcsolatod, szereted a munkád/amit tanulsz, vannak hobbijaid, céljaid, akkor egy boldog életet tudsz leélni, átlagos/szerény bevétellel is. Márpedig a fentieket mind te válsztod.


Válaszold meg ezeket a kérdéseket:

Boldog vagy?

Mikor voltál utoljára boldog?

Mi akadályoz abban, hogy boldog legyél? És ezt hogyan küzdhetnéd le?

Mit teszel azért, hogy boldog legyél?


Szerintem ez annyira nem bonyolult, bár nem ugyanonnan indul mindenki. Én szerencsés vagyok ilyen szempontból és boldog vagyok.

febr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

1) Azok az emberek, akik rájönnek arra, hogy az elégedettség = boldogság, valamint az életszínvonal inflálása egy csapda, azok a legkevésbé nem szorulnak rá ilyen sarlatánok iránymutatására.


2) A “még” kultúra sokkal jobban megmozgatja a nem kimondottan intelligens, üres, kapzsi célközönséget, akik bevesznek és ami még fontosabb, megvesznek bármit.

febr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Olyanon miért fejlesztett vagy egyáltalán gondolkodott valaki hogy átlag életszínvonalon hogyan lehet boldognak lenni?"


Azért mert aki átlag életszínvonalon boldog az egyszerűen élvezi az életet és nem arra fogja pazarolni az idejét, hogy mindenféle selejt kurzussal hogy b*sszon át másokat. Az ilyen söpredékeknek mint Szabó Péter és az önmagukat hirdető embereknek a boldogság = pénz és "siker".


Egyébként nincs biztos recept arra, hogy ki mitől lesz boldog, valakinek elég 2 zsíros kenyér + 2 lila hagyma és már boldog, valakinek meg 15 ferrari áll a luxusvillája garázsában és továbbra is boldogtalan / depressziós.

febr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kinek mi az átlag. Én atlagszinvonalon vagyok boldog.
febr. 5. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Te valahogy nagyon felreertetted a konyvek mondanivalojat...
febr. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem a pénztől kell várni a boldogságot. Én 30 éves koromig szegény, de boldog voltam, ma meg egy jómódú, de kiégett, zárkózott, boldogtalan 50-es férfi vagyok. Melyik jobb?
febr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én 35 éves koromig csóró boldog voltam, azóta meg pénzes boldog vagyok.
febr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Átlag életszínvonalon hogyan legyél boldog? Úgy, hogy az igényeidet szállítsd le a teljesítményed szintjére!
febr. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne Szabó Pétert nézz!

A Mester elárulja a titkot!

[link]

febr. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!