Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nyugdíj?:Nők 40 évi munkaviszo...

Nyugdíj?:Nők 40 évi munkaviszony: .

Figyelt kérdés

Nők 40 évi munkaviszony:

aki nem nevel gyermeket, nincs gyermeke(nem azért mert nem szeretett volna!!!!) annak 40 év szolgálati idő kell? eBBŐL

5 év kifizetetken túlórákkal, NEM KIADOTT pihenőnapokkal, NEM KIADOTT szabadságokKAL......+ 6 évvel többet kell dolgozni...


febr. 7. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Mi a kérdés? Igen 40 év kell. Az nem sok. Egy átlag férfinek 45 év lesz mire nyugdíjba mehet.
febr. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a te felelősséged, hogy elnézted a kifizetetlen túlórákat és nem kiadott napokat.
febr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell 6 évvel többet dolgozni. 65 éves korában elmehet nyugdíjba 20 év munkaviszonnyal is.
febr. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mihez képest kell 6 évvel többet dolgoznia?
febr. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Nem sajnálom a nőktől, hogy 40 év munka után nyugdíjba mehetnek, csak az a szar, hogy én meg majd csak 50 év után mehetek majd nyugdíjba.
febr. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Most komolyan ezen síránkozol? Nekem "csak" 1 gyerekem van. A több gyerekesekhez képest nekem is többet kell dolgoznom, mivel gyerekenként maximum 2 évet vesznek figyelembe hozzá. Ezért most utáljak valakit?

Téged pedig sajnáljalak, hogy nem védted meg az érdeked túlóra stb. terén, ami egyébként sem befolyásolja a nyugdíjhoz szükséges szolgálati idődet, maximum annak összegét?

febr. 8. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!