Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megtudni, a...

Hogyan lehet megtudni, a futár kilétét, aki kézbesítette a csomagot?

Figyelt kérdés
A Sheinről vártam 2 csomagot, és a csomag követő szépen mutatta hol jár a rendelésem. Látszott, hogy már hamarosan kiszállítják a címemre, majd mikor újra ránéztem a nyomkövetőre látom, hogy , , kézbesítve''!!! Se értesítés, se megkeresés se semmi, viszont most úgy néz ki a dolog, hogy megkaptam a cuccot.A futárszolgálatot nem tudom hogy ki volt, így nem is tudom megkérdezni hol van a csomagom. A vicc az egészbe, hogy a nyomkövető tudja, merre volt a csomagom, viszont az összes futárszolgálat csomagkövetőjének nincs infója a csomagomról. Hol és hogy tudnám kideríteni ki volt a , , kézbesítő'' mert lenne pár kérdésem 😤

febr. 9. 07:18
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

TE SEHOGY!

Írsz a Sheinnek egy reklamációt, a többi az ö dolguk.

Mellesleg lehetséges, hogy valamelyik szomszéd átvette, csak nem adta tovább.

febr. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%
posta
febr. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
82%
Sokan félreértik, ha esetleg az van ott, hogy "shipped" azt hiszik, hogy azt jelenti, hogy kézbesítve, de igazából annyi, hogy elindult a csomag. Nézd meg, hogy tuti jól érted-e. Van nyomkövetési száma, változó , hogy mikor melyik cég szallítja. Nekem eddig mindig az express one hozta.
febr. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!