Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aliexpress keresőmotorja...

Aliexpress keresőmotorja használhatatlan, vagy csak én csinálok valamit rosszul?

Figyelt kérdés

Régen kiválasztottam egy kategóriát, és azon belül lehetett keresést végezni. Most ilyet nem találok. Vannak kategóriák, de azon belül szegényes a választék. És ha beírok valamit a kersőbe, akkor a találatok 80%-ának köze nincs a keresett termékhez.


A másik dolog, az ár beállítása. Kijön egy rakás találat, és ha beakarom írni az árat, akkor lesz pl. összesen 8 találat, miközben látom, hogy csak az első oldalon több a feltételeknek megfelelő termék.


Régebben, 5-6 évvel ezelőtt azt olvastam külföldi fórumokon, hogy direkt ennyire szar a kereső funkció. Rengeteg jó áron lévő terméket egyszerűen akkor sem dobott ki, és a recommended részből lehetett csak kiválasztani a legjobb áru cuccot. De akkor még legalább működött úgy-ahogy, az akkori szar helyzet a mostanihoz képest maga volt a paradicsom.


Vagy ha tényleg csak én nem tudom használni, kérlek világosítsatok fel, hogyan is kellene használnom!


febr. 11. 13:45
 1/1 BeefEater ***** válasza:
Tényleg ennyire szar. Volt, hogy egy termékoldalról bemásoltam a dolog nevét a keresőbe és nem találta meg. Néha viszont működik normálisan, annyit viszont nem vásárolok ott, hogy tudjam mitől függ.
febr. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!