Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Át nem vett csomag esetán az...

Át nem vett csomag esetán az Aliexpress nem utalja vissza a pénzt?

Figyelt kérdés
Még tavaly márciusban 90ezerért rendeltem egy lifepo4 akkupakkot, ami a leíras szerint VAT inclusive volt, amit én úgy értelmeztem, hogy nem kell utána vámot fizetni. Kb 5-6 hét után meg is érkezett, csakhogy fennakadt a vámon, és még 120 eurót kellett volna fizetnem. így már nem vettem át, valószínüleg visszaküldték, de én azóta sem kaptam vissza a pénzem.

jan. 14. 14:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért kaptad volna vissza...?
jan. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mert nem vettem át a terméket. Most se pénz, se akku.
jan. 14. 14:49
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Dispute indítása a te dolgod mulya, drága hobbi vakon lenni.
jan. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Emagon automatikusan visszautalták a pénzt, ha easyboxból nem vettem át valamit. Itt nekem kell szarakodni ezzel?
jan. 14. 15:00
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem utal az Aliexpress automatikusan vissza semmit, neked kell kérned. De azt meg is kell ám indokolni.


Az, hogy nem tudod mit jelent a VAT és meglepődsz azon, hogy VÁMot kell fizetni az nem az eladó hibája. Ha a rendelés márciusban volt akkor most már vélethetően bőven ki is csúsztál a határidőkból, szóval ez ennyi volt.


Amúgy nem feltétlen küldik vissza automatikusan a csomagokat. Lehet elárverezik vagy megsemmisítik.

jan. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell neked szarakodni semmivel.
jan. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22%
miért jó előre fizetni míg nincs a kézben a megrendelt termék ?
jan. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Majd megtanulod hogy nem rendelsz olyan oldalrol ami nem eus. Vagy ha igen akkor vamolhatjak es fizetned kell.

En pl ezert rendelek mindent amazonrol.

jan. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Voltál-e már kínai piacon, kínai boltban, kínai étteremben? Láttál-e dokumentumfilmet a keleti kultúráról, vevők és eladók viszonyáról? Összeáll-e a kép, hogy ha a posta kézbesítettnek jelöl valamit, akkor te lennél kb köteles szólni, hogy nem úgy van? Az esetleg képes-e átszaladni a rendszeren, hogy ami a vámudvarban maradt, azzal esetleg neked kellene valamit kezdened? Ők aztán tényleg nem fognak szolgáltatásként viselkedni, mert úri kedved úgy diktálja kínából rendelgetés közben. Gyűlölik az egészet, iszonyat sok meló van vele. Esélyesen talált tárgy lett belőle, ha érted, mire célzok. Sok szerencsét!
jan. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nekem eddig mindig visszautalták de az alis profilodban kell “kérni” indoklással. Ha elakadtál írj privátot csütörtök délután, és segítek
jan. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!