Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha E-bayen elhelyezek az első...

Ha E-bayen elhelyezek az első licitem után egy másodikat is, az ugyanúgy működik, mint Vateránál?

Figyelt kérdés

Az első, 50 Eurós licitem eddig nyertes licit, de elhelyeztem még egy, 60 Eurós licitet, hogy más kevesebb eséllyel vihesse el a cuccot.


Ugyanúgy működik, mint Vateránál?

- Ha nem érkezik licit az enyémen kívül, akkor az alacsonyabb licitem lesz a nyerő, azaz az 50 Eurós?

- A licittörténetben senki sem látja a következő licitig, hogy elhelyeztem egy 60 Eurósat is, ugye?


Jelenleg az Ebay nálam azt írja, hogy 2 bids, mindkettő az enyém. Vajon mások is 2 bidset látnak, vagy csak egyet?


febr. 11. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen.

A mások által megajánlott legmagasabb ajánlat+licitlépcsővel Te fogod vinni, feltéve, hogy a másoké alacsonyabb volt.

Nem, nem látja, csak azt látja, hogy még mindig nem ő a nyerő, mert valaki (Te) magasabb ajánlatétellel rendelkezik.

Aztán lehet rátesz még 1-2 ajánlatot és letesz az üzletről.

febr. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Okés, köszi!
febr. 11. 16:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja és ugyanúgy vannak haverjai a hirdetőnek mint a vaterán akik siman túlnyomják a licitedet egyszer kétszer....
febr. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez már csak ilyen sport.

Már régebb óta ha látok valamit, eldöntöm mennyit adnék érte.

Megteszem a licitet, aztán szólnak, ha nyertem. Licit vége előtt,. azért rámszólnak, hogy nem én vagyok a nyerő.

Nem hatnak meg.

Nincs rossz érzésem.

febr. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!