Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Adótorony látogatás hogyan...

Makkai Szilárd kérdése:

Adótorony látogatás hogyan tudom elintézni?

Figyelt kérdés
A Lakihegyi Adótoronyba az Antenna Hungária 3 embert is felengedett. 2 videóst és 1 egyéb embert aki az egyik videóra kommentben írta, hogy őt is felengedték. Nekem mindig nemleges választ írnak e-mail-ben és nem beszélnek róla, nem indokolják meg, hogy ezt a 3 embert miért engedték fel. Én nem a Lakihegyi Adótoronyba szeretnék felmenni, hanem a Pécsi Tévétorony kilátórészen túli, legfelső szintjére, a tetejére, de én még a Lakihegyi Adótoronyba sem kapok engedélyt! Van valami olyan telefonszáma az Antenna Hunágáriának ami egy ilyen dolog elintézésével kapcsolatos embert kapcsol? Én még a nyilvánosan kiírt telefonszámát sem hívtam mert e-mail-ben vettem fel velük a kapcsolatot, de ott nemet írtak!

febr. 11. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Miért kéne megindokolniuk miért nem engednek fel?

Nem nyilvánosan látogatható objektum.

Mondjuk adótorony: a lehetséges baleseti kockázatot valakinek vállalni kell, ezt egy idegennek ne teszik, miért tennék?

És még akadnak egyéb szempontok is.

febr. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Lölökénél reklamálj. Az Antenna Hungária a 4iGané tulajdona, az meg a Lölöke kezében van.
febr. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
pfüh
febr. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
És miért kellene neked bármit megindokolniuk, hogy miért nem engednek be a magántulajdonukba, kinek képzeled magadat? Én is azt engedek be a saját tulajdonú ingatlanomba akit akarok, de ha te becsöngetnél hogy be akarsz jönni elküldenélek a jóédesa...ba
febr. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél ott csinálni, kedves kérdező?
márc. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!