Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Binance felhasználóknak a...

Binance felhasználóknak a mostani akció keretében megéri Trustee Plus kártya igénylése, vagy annyira azért mégsem éri meg őket választani?

Figyelt kérdés

febr. 11. 17:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze hogy meg
febr. 12. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bővebben esetleg, hogy miért éri meg őket választani?
febr. 12. 18:12
 3/10 anonim ***** válasza:
Miert ne erne meg?
febr. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Aki valóban tud választ adni a kérdésemre az megírhatná, hogy valóban megéri ez a cég, vagy sem, illetve milyen előnyei és hátrányai vannak?
febr. 13. 08:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Vacak de nincs jobb
febr. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Valaki elmodja hogy pontosan milyen dokumentumokat kell beküldeni KYC hez? Csak személyi és lakcímkártya és annyi vagy miket kell még csinálni?
febr. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyébként nagyon nem értem ha magyaroknak is nyújt szolgáltatást akkor miért nem tud az app magyarul?? Folyamatosan fordítani nagyon idegesítő ki is léptem mert ideges lettem. Ez olyan tiszteletlenség részükről nem?
febr. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tud
febr. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor hogy lehet beállítani? A regisztráció során nem tud magyarul. Semmit nem tudok így elolvasni, rendesen megérteni.
febr. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt nem csak utána tud
febr. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!