Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mikor fognak sokan leszokni...

Mikor fognak sokan leszokni arról multiknál, ha meglátják, hogy valaki elérhető, akkor ne hívjuk fel rögtön?

Figyelt kérdés
Külföldi cégnél dolgozom, de vannak magyar ügyfeleink is. Általában mindig simán megy, teamsen küldünk meghívót egy meetinghez. De van aki csak megnézi, hogy "zöld" vagyok-e és felhív. Ezeket sosem veszem fel, mert nem arról szól a napom, hogy várok valakinek a hívására. Miért csináljak ezt mégis sokan?

febr. 12. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Ezt nem értem. Ha telefonon akarnak felhívni előtte kell írni sms-t neked, különben nem veszed fel?
febr. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Úgy tudom 2039.07.12-én fognak sokan leszokni arról multiknál, ha meglátják, hogy valaki elérhető, akkor ne hívjuk fel rögtön.
febr. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Az, hogy zöld a teams-ben, nem azt jelenti, hogy nem csinál semmit. Én se örülök, amikor megzavarnak valamiben. Nekem az vált be, hogy írok egy sort, hogy ha lesz pár perce a másik félnek, akkor beszéljünk. Szerintem ennyit meg lehet tenni.
febr. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3-as: ott a pont. Sokan meg rögtön azt várják, hogy a téma közepébe csapjunk. Ezért újabban hajlmaos vagyok pirosra állítani, hogy azt higgyék van más dolgom.
febr. 12. 15:07
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
Jövőhét csütörtökön.
febr. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Ezt könnyen ki tudod küszöbölni, mikor mást csinált busy-re teszed magadat...
febr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
63%

Pont szóbakerült ez a téma kollégámmal, mikor ugyanez történt vele, miután 2 percig nem válaszolt az illető üzenetére.


Egyetértően azt mondtuk, hogy eszünkbe sem jutna úgy zaklatni Teamsen valakit, hogy előtte nem írunk neki, hogy ha lesz pár perce, felhívnánk.


Amúgy érdekes, hogy itt ez valahogy magától értetődő, míg telefonon tényleg nem szólunk előre a másiknak.


Mindenesetre minket is zavar az ilyen.

febr. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Mekkora problémák...
febr. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!