Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Írnátok nekem vállalkozási...

Írnátok nekem vállalkozási ötleteket?

Figyelt kérdés
Nem vállalkozni akarok, csak kíváncsi vagyok nektek mik jutnak eszetekbe, mivel nekem is van egy csomó. Attól nem kell félni, hogy ellopom, meg amúgy se ér semmit egy ötlet önmagában. Balogh Levente is mondta a Cápák köztben, hogy ötletből rengeteg van, és inkább az a nagy dolog, ha megvalósítják, és működik. A kis, és közepes vállalkozások érdekelnek leginkább.

febr. 12. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Ha neked is van egy csomó ötleted, akkor mi értelme van leírni az én ötleteimet?
febr. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogy eszedbe juttott -e neked is az, vagy hasonló? Nem kell részletesen leírni, elég nagyjából is. Sokak szerint már nincs is olyan ötlet, ami új lenne, és ne találta volna már ki valaki, csak át kell alakítani a mai trendekhez.
febr. 12. 19:35
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem is kell új ötlet. Lásd startupok, világmegváltót akarnak létrehozni, 100 milliókat égetnek el, úgy, hogy 1 Ft értékesítést nem végeznek.Aztán 10ből 8 bedől.
febr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Igazából a képlet a lényeg: tudd felkutatni azokat a dolgokat, amikkel komoly terheket vehetsz le emberek válláról, vagy amikkel komolyabb örömet okozhatsz nekik, és tudd végigjáratni agyban, hogy te mennyire tudod mások számára szinte megugorhatatlan színvonalon tolni folyamatosan ezt. Miközben csomó "futottak még" buli is tud olyan fejőstehén lenni, hogy csak na. Főleg ha brutálisan jól csinálod olyan környezetben, ahol rettentően alacsony a színvonal a konkurenseknél. Például amikor nyitsz egy tényleges olasz pizzériát, mert tele a hócipőd azzal, hogy nem tudsz olyat rendelni, ami ne szottyos mirelit gány lenne agyonfűszerezve, hogy elfedje a "kompromisszumos" alapanyaghasználatot. Veszel vele extra gondokat a nyakadba, könnyen lehet, hogy nem egy árkategóriában mozogsz majd az összes többivel, de ha eladod az egészséges jóllakást és a valódi örömöt, amit csak az értőn finomhangolt ízharmóniák okoznak, és persze teljesíted is a szép szavakat, akkor lesz egy stabil (ráadásul fizetőképesebb) kör, aki szó szerint függője lesz a cuccnak.
febr. 13. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Hova gondolsz ***** válasza:

Mihez értesz kérdező?

Mert pl. hiába írom neked, hogy készíts igényes kialakítású, kisebb és nagyobb egyedi fagombokat, -esetleg megrendelésre-, ha te még egy fűzfasípot sem faragtál soha.

Nézz körül a környezetedben nyitott szemmel, és fedezd fel, hogy mire lenne igény, próbálj réspiacot keresni.

A 4-es válaszát érdemes alaposan megfontolni, jó tanácsokat írt.

febr. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 Látom nem érted miért kérdeztem. Írtam, hogy nem akarok vállalkozni, hanem esetlegesen olyan ötleteket gyűjteni, amik még nincsenek a listámban. A tervem az, hogy írjak róluk egy ingyenes e könyvet.
márc. 2. 03:17
 7/8 Hova gondolsz ***** válasza:
Jó.
márc. 2. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miaz apja, tán dzsipiti csak körbe-körbe jár?
márc. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!