Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Másnak is "késett" már a...

Másnak is "késett" már a 13.havi ?

Figyelt kérdés

Eddig minden évben kaptam az árvasági mellé 13.havi ellátást. Azonban most egyáltalán nem kaptam. 2023ban végig kaptam ellátást és 2024 januárjában is. Az árvaságit megértem mert most február 6án államvizsgáztam, és gondoltam

hogy azt már nem kapok, de a 13.havira jogosult vagyok, nem?



febr. 12. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
13. havi mire?
febr. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

13.havi nyugdíjellátásra. Ami nekem nem nyugdíj, de az árvaellátásban részesülök is kapják.

Az elöző években kaptam az árvaellátás mellé mindig februárban.

febr. 12. 23:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom Neked jár-e a 13. havi, én viszont a "rendes" mellett megkaptam már reggel 7 körül.
febr. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem se érkezett még semmi, ugyanúgy árvaellátást kapok és én csak júliusban allamvizsgazok
febr. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én felhívtam őket. Mivel a jovuszonyom megszünt így nek inditották el, de a hölgy akivel beszéltem utána mondta mostmár soron kivül elinditják, majd februárban még megérkezik.

Szerintem hívd te is fel a nyugdíj folyosítot, csak kell a törzsszámod vagy mi, hozzá és úgy biztos megmondják mi a helyzet. (Kicsit sok idő lesz, kb éj 10 percet vártam)

febr. 15. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!