Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Pénz kérdés csatorna Telegramo...

Pénz kérdés csatorna Telegramon ! Görög Dénes Telegram ! Ezzel a csatornával vakakinek valamilyen információja? Bármilyen tapasztalat,hogy átverés vagy nem?

Figyelt kérdés

#Kripto átverés #Kripto csalás #Telegram csalásveszély
febr. 21. 13:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha bárkinek lenne módja, tippje, lehetősége munka nélkül pénzt csinálni, az nem megosztaná másokkal, hanem kihasználná magának. Egyetlen esetben érdemes a pénzcsináló tippet megosztani, ha az újonnan belépők pénze a fedezet a régiekre. Ezt hívják piramisjátéknak, amin marha nagyot lehet bukni. Jó szerencsét.
febr. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Kripto világban lehet jol is keresni sztem, ha ért hozzá az ember. Ma dobta fel nekem ezt és sehol nincs róla semmi infó.
febr. 21. 14:04
 3/14 anonim ***** válasza:

Naponta jönnek ilyen kérdések hogy “kissanyi kriptó telegramm ódal nem átverés?”

Gondolom mindig kissanyi teszi fel a kérdést hogy hátha van itt néhány agyhalott aki emiatt majd meglátogatja a fisfos telegram oldalát és küld neki alamizsnát.

febr. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Egyik sem vagyok.Az oldalt reklám alapján találtam és végig olvastam,megnéztem a videóit,mert kíváncsi voltam rá.Engem az érdekelne, h ha vki befektetett vele az valóban pénzhez jutott-e,mert ott nagyon sok beszélgetés ban befotózva kártya egyenleg fotókkal.Igen a mai modern technikával biztosan sok mindent meg lehet oldani,de az hogy vki érdeklődik sztem nem baj.
febr. 21. 16:24
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Tuti kamu az összes.

Van egy tucat platform ahol lehet kriptot venni. A youtube-on van több tucat videó ahol a különböző kripto valutákról beszélgetnek melyiket érdemes most venni és melyiket eladni, melyikre milyen jövő várhat. Ezeket megnézed, aztán magadnak döntöd el milyen kriptot veszel és hol. Nem kell semmilyen random emberre rábíznod a pénzed, mert benne van a rizikó, hogy lelép a pénzzel.

febr. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Novaluson van nekem is,amiért a magyar fejlesztők több díjat is kaptak.Az lekötött kripto,csak tényleg annyi átverés van már a piacon és egyik barátomat 2nő is lehúzta milliókkal....aztán az egyik be is vallotta neki,h ez volt a célja.Hiába mondtam ,h itt vmi nem stimmel.
febr. 21. 16:40
 7/14 anonim válasza:

Szia sziasztok hát tudnék mesélni csak tud nekem közel 500ezer Ft om csalt ki továbbá hamis okmányokkat mutat fell ha bármi kérdésed van e-mailben mindenre válaszolok és ha szükséges igazolók janoszemka58@gmail.com

Ne dőlj be ne járj úgy mint én

Ja és mellesleg tegnap az is kiderult hogy 466 feljelentést tettek ellene!!

Görög Dénes

Sándor Zsoldos

Kerüld őket!!!!

febr. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Írtam emailt,köszönöm a válaszod
febr. 22. 09:42
 9/14 A kérdező kommentje:

Sajnos kiderült,hogy ez az ember tényleg egy csaló több néven is fut egyszerre. Rendőrségi feljelentés sorozat van csak ellene...Nagyon hasznos volt ez a kérdés es az utolsó kommentelő hozzászólása. Boot video nézegető oldalak vezetnek hozzájuk.Több ilyen csatorna van és több oldalt ugyanaz az ember működtet.Ha az ember rákeres Telegramon nem adja be csak úgy,csak a videó nézegető oldalak irányítanak hozzájuk.

Pl.cooming bot Rousing bot meg ilyen hasonlók...Remélem hogy sok ember el tudja kerülni őket. Én nem vittem sokáig vele az "üzletet" és fel is lesz jelentve Én leszek kb.idén az 500-ik.

febr. 22. 11:53
 10/14 anonim ***** válasza:
Nahát micsoda meglepetés 🥱
febr. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!