Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol találok olyan a youtube...

Hol találok olyan a youtube vagy privát csatornán?

Figyelt kérdés

Ahol napi tradeléssel foglalkoznak?

Tippeket adnak a short illetve a long ra?


2023. ápr. 25. 13:40
 1/7 fiszfosz69 válasza:
29%
youtunbeon
2023. ápr. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Humbled Trader az egyik legjobb, ilyen szempontból.

Mondom az EGYIK. Lehet valaki tud nála jobbat, nekem az ő stílusa és magyarázatai tetszettek, bár én nem tanulásból, hanem tapasztaltként néztem meg a videóit.

Tippeket is ad a heti email hírlevélben, hogy mit érdemes figyelni a következő héten.

2023. ápr. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ez youtube vagy privát?

Köszönöm a választ!

2023. ápr. 25. 14:24
 4/7 A kérdező kommentje:

Az általad említett Humbled mutatja a grafokat stb de ugye pontosabban nem.

Jha és csak azt amelyen nyert de a vesztes dolgaival nem dicsekszik.🙂

2023. jún. 11. 14:59
 5/7 anonim ***** válasza:

"Jha és csak azt amelyen nyert de a vesztes dolgaival nem dicsekszik.🙂"

Neked is vannak dolgaid biztosan, amikkel nem dicsekszel. Mutasd csak a számítógéped merevlemezét...

2023. jún. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#5: És egyébként a kérdező ezek szerint nem is nézte át rendesen, csak 3-4 videó után fröcsögni akart egyet.


Nem tudom mennyi videóját nézte meg, feliratkozott-e a hírlevélre, belépett-e a discordjába.


A videók nem tudom fent vannak-e még, de mind a 3 csatornán, rendszeresen regél a bukásairól is, hogy mennyire benézett egy-egy elemzést, hogy egy speedrun-ban rendszeresen félrenyomott és ellentétes irányú műveletet indított, hogy mennyit bukott az elején amíg rá nem érzett, de a mai napig elmondja az aktuális rossz lépéseit is, utólag kielemezve, hogy hogyan lehetett volna jól lépni és miből lehetett volna észrevenni.


Én pontosan emiatt szerettem meg a csatornáit és a közösségét. És ezért ajánlom sokmindenkinek, főleg kezdőknek. Mert nem csak hogy mellékes megjegyzésként említi a rossz lépéseit is, hanem kifejezetten kiemeli őket, hogy lehessen azokból is tanulni.

2023. jún. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Mert nem csak hogy mellékes megjegyzésként említi a rossz lépéseit is, hanem kifejezetten kiemeli őket, hogy lehessen azokból is tanulni."

Na, ugye.

2023. júl. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!