Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a teendő, ha a vaterán a...

Mi a teendő, ha a vaterán a vevő a rendelés után nem jelentkezik?

Figyelt kérdés
2 terméket is leütött, de ezzel egyidejűleg nem írt. Gondoltam, megvárom, míg észbe kap, végül másnap délután írtam neki. Előzékenyen felajánlottam, hogy a város hozzá közelebb eső részén is intézhetjük az adásvételt. Este kissé szétszórt hatást keltve válaszolt, elkérte a számom (bár elvileg látnia kellett volna, mert nyilvános), hogy megbeszéljük a helyszínt és az időpontot, mert másnap délelőtt jó lesz neki. Azóta se jelentkezett. Hívni biztos nem fogom, szeretem ha egy egyeztetésnek írásás nyoma marad. Értem én, ha elfoglalt valaki, de az lenne a minimum, hogy ha már nem ér rá, korrekten tájékoztat. Szerintetek mennyi ideig várjak még rá? Ma van a rendeléstől számított harmadik nap. Igaz, rövid ideje vagyok az oldalon, de eddig még nem volt dolgom ilyen link vevővel. Vevőként pedig nálam alap, hogy nem élek vissza az eladó idejével és türelmével. Aki került már hasonló helyzetbe (vélhetően nem ritkán fordul elő ilyesmi), annak megköszönöm, ha megosztja a tapasztalatait.

febr. 24. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
írj neki egy emailt, hogy ha 24 órán belül nem jelentkezik, akkor negatív értékelés mellett tárgytalan az adásvétel részedről.
febr. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Ma még várok, de holnap megírom. Mondjuk nem örülnék, ha cserébe kapnék tőle egy bosszúnegatív értékelést. Egyébként nem értem a dolgot, mert kizárólag pozitív értékeléseket kapott korábban.
febr. 24. 11:04
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
Ha korábban csak pozitív értékelései voltak, akkor az is lehet, hogy valami közbejött, meghalt valaki, vagy bármi, ami miatt a vatera most pont eszébe sem jut. Írj neki, hogy kell e még neki a cucc.
febr. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy érv lenne, hogy elfoglalt és hétvégén házon kívül volt, mindenesetre ez volt a háttérben. Nem sokba tartott volna írni egy sort, hogy bocs, mégse fogok ráérni a megbeszélt időpontban, de amint tudok, jelentkezem. Áh, ez fel se merült benne...
febr. 25. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!