Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes kriptovalu...

Szerintetek érdemes kriptovalutába fektetni?

Figyelt kérdés

Többen is ajánlották már a Crypto.com alkalmazását. Arra gondoltam kezdésnek egy 100 dolláros tőkével megpróbálnám. Milyen valutába érdemes fektetni? Nekem az USDT-t ajánlották. Mekkora profitot lehet elérni kriptovalutával? Tényleg el lehet érni az anyagi függetlenséget általa?

Sosem próbáltam,nem hiszek az ilyenekben de annyian mondták már hogy havi több ezer dollár profitot is lehet vele szerezni. Érdekelne a véleményetek. Ti használjátok? Mekkora összeggel mekkora profitot tudtok elérni? Milyen valutába fektettek?



febr. 25. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Sztem nem.

De ez ne akadályozzon meg semmiben. 🙂

febr. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Szerencsejáték kategória.
febr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%

Akkora tőkével szállj be amekkora nem fog hiányozni a kasszából ha elbukod.

Hogy mekkora a profit? Az túl sok tényezőtől függ.

Igazából bármivel el lehet érni az anyagi függetlenséget ha van elég tőke befektetni.

febr. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Kriptoba nem, de bitcoinba nagyon is igen, foleg hosszu tavon. Nezz utana jobban az usdt stablecoin -.-
febr. 26. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az egész kriptóbiznisz addig fog tartani, amíg valamelyik hatóság meg nem elégeli, hogy a feketepiac a kriptovalutákat használ terrorizmus finanszírozására, a drogbizniszre, és mindenféle illegális tevékenység finanszírozására.

Akkor egyszer csak betiltják például a dollár és/vagy az euró legális átváltását kriptovalutára.


Akkor majd mindenki futhat a pénze után. Ez például egy komoly kockázat, és akkor még azt nem is említettem, hogy mi van, hogyha feltörik az accountodat, vagy csődbe megy az adott kriptotőzsde, akkor is b*szhatod az egészet.

febr. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon buta vagy 5os, erre a keszpenzt hasznaljak...
febr. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2-3 éve tartok kriptóban pénzt. Elég sokat Elég rizikós befektetés. Eddig majd végig mínuszban voltam, most kezd hasznom lenni rajta, valamin már volt 400% is, de vmi meg még mindig mínusz 80%-n áll. Kiszámíthatatlan merre és meddig megy tovább.
febr. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!